OlyBet 3. līgas finālā iekļūs Farmers Paradise un Lai līst

EBL | entuziasti.com 04.05.2022
OlyBet 3. līgas finālā iekļūs Farmers Paradise un Lai līst

"Farmers Paradise" – "Koka Roka" 96:72
(28:26; 27:14; 20:11; 21:21)

 

Pusfināla sākums bija ļoti rezultatīvs, abām komandām realizējot vienu metienu pēc otra. Minimāla vadība piederēja "Farmers Paradise", kas otrajā ceturtdaļā sāka audzēt pārsvaru. "Koka Roka" vairs nespēja tik sekmīgi uzbrukt grozam, kā rezultātā starpība pārsniedza desmit punktu robežu. Pēc pirmā puslaika 55:40 uz tablo.

 

Trešā ceturtdaļa pagāja pēc līdzīga scenārija kā otrā. "Fermeru" pārsvars turpināja augt, turklāt komanda lieliski spēlēja groza tuvumā, ne tikai gūstot punktus, bet tiekot arī pie atkārtotām uzbrukuma iespējām. Pirms ceturtās ceturtdaļas "Farmers Paradise" piederēja +24. "Koka Roka" atguva metienu garšu pēdējo desmit minūšu laikā, bet ar to bija krietni par vēlu. "Farmers Paradise" cīnīsies par zeltu!

 

Par rezultatīvāko "Farmers Paradise" spēlētāju kļuva Kristaps Kalniņš, kurš guva 16 punktus, bet "double-double" noformēja trīs spēlētāji – Eduards Alberts Vīksna (12 punkti un 10 atlēkušās bumbas), Roberts Martinovskis (11+13) un Reinis Osis (10+12). Edgars Vanags guva visvairāk punktu "Koka Rokas" rindās – 19.

 

"Lai Līst" – BK "Pilžņi" 85:80
(23:23; 21:15; 22:21; 19:21)

 

Spēle priecēja ar nepiekāpīgu cīņu abu komandu izpildījumā jau no pirmajām minūtēm. Nelieli plusi piederēja "Pilžņi", tomēr kopumā mačs ritēja punkts punktā. Otrajā ceturtdaļā vadības grožus pārņēma "Lai Līst", taču arī starpība nebija iespaidīga. Pēc aizvadītām 20 minūtēm rezultāts bija 44:38.

 

Trešajā ceturtdaļā abas komandas izcēlās ar lieliem izrāvieniem. "Pilžņi", pateicoties deviņiem punktiem pēc kārtas, pārņēma vadību, bet uzreiz "Lai Līst" atbildēja ar 11 punktiem pēc kārtas. Pirms izšķirošā nogriežņa "Lai Līst" piederēja septiņu punktu handikaps, un vadībā komanda turējās arī visu ceturto ceturtdaļu. Starpība nebija liela, tomēr "Pilžņi" nespēja izmantot iespējas iekosties, līdz ar to finālā spēlēs "Lai Līst".

 

"Lai Līst" komandā rezultatīvākie ar 22 un 20 punktiem bija attiecīgi Toms Kārlis Broks un Kristaps Druva, savukārt "Pilžņi" rindās neapturams bija Toms Straudovskis – 45 punkti un 22 atlēkušās bumbas.