Olybet 3.līgas 11. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 18.12.2019

Mačā starp "VEFu" un "Mpire" pirms pēdējās ceturtdaļas divu punktu vadībā atradās pirmie, kas arī krietni labāk aizvadīja izšķirošās desmit minūtes, gūstot 17 punktus, bet ielaižot tikai 8, tādējādi visā spēlē triumfējot ar rezultātu 70:63.

Pie iespaidīgas uzvaras tika "Neatzītās cerības" – 123:59 pret "Skonto plan". Uzvarētāju rindās Dāvis Klegeris guva 40 punktus, bet Jāzeps Bērziņš pievienoja 12 punktus, 22 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles. Citā mačā "Vervo" pieveica BK "Rimša" (101:85), un Jānis Dumburs izcēlās ar 25 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm.

Sestdiena Ādažos noslēdzās ar īstu trilleri, jo "Skvadroni" un "Kūpers" dueļa uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešami divi pagarinājumi. Lielisku spēli aizvadot Intam Voveram, kurš guva 39 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, vakaru uz patīkamas nots noslēdza "Skvadroni" (93:89), bet "Kūperu" pievīla tālmetieni, jo izmesti kopumā 57 metieni no tālās distances, bet cauri tīkliņam izgāja tikai 13.

Ar augstu rezultativitāti svētdienas rītā izcēlās "Nenormāli cieti" un "Riga Crew". Tikai pirmajā ceturtdaļā abas komandas guva mazāk par 20 punktiem, bet turpinājumā sanākušos līdzjutējus priecēja daudzi precīzi metieni, un galarezultātā uzvaru ar 99:90 izcīnīja "Riga Crew". Ar iespaidīgiem "double-double" izcēlās Juris Šapovalovs (23 punkti, 25 bumbas, 7 piespēles) un Andis Prūsis (28 punkti, 19 bumbas, 5 piespēles).

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"VEFs" – "Mpire" 70:63 (Skrodelis 20; Ozols 25+19ab)
"Neatzītās cerības" – "Skonto plan" 123:59 (Klegeris 40, Bērziņš 12+22ab+6rp; Freimanis 22+10ab)
BK "Rimša" – "Vervo" 85:101 (Lācis 26; Dumburs 25+14ab+8rp)
"Skvadroni" – "Kūpers" 93:89 (2OT) (Vovers 39+12ab; Velps 26+10ab)
"Nenormāli cieti" – "Riga Crew" 90:99 (Segliņš 39, Prūsis 28+19ab+5rp; Kramiņš 29, Šapovalovs 23+25ab+7rp)
"Young Guns" – "Farmers paradise 68:106 (Artmanis 25; Čoders 29+8ab+8rp)
"Eskimo Piekūni" – "AH Team" 77:74 (Tutāns 25; Neimanis 21+10ab+5rp, Freibergs 12+20ab)
"Lai līst" – "MEH" 102:81 (Broks 29+12ab; Penka 30+18ab)
"Veselības grupa" – "Plēsoņas" 74:82 (Rāgs 31; Šķipars 24)
"SSE Riga" – "Roja" 68:75 (Valdmanis 24; Puriņš 21)
BK "Brekši" – "Solem line/OCT" 52:90 (Ikaunieks 12; Iļjins 26, Roziņš 10+13ab+8rp)