OlyBet 4. līgā - Aleksejevam trauma, Let it rain un Es un Kaercher uzvarētāju nenoskaidro

EBL | entuziasti.com 16.03.2023

Ceturtdaļfināls

"Es un Kaercher" – "Let it Rain" 65:65
(17:13; 9:12; 20:23; 19:17)

Pēc pirmās spēles: Neizšķirts

Pirmajās minūtēs neliels pārsvars bija "Let it Rain" pusē, kas bija dažu punktu vadībā, taču ceturtdaļu ar 8:0 izrāvienu pabeidza "Es un Kaercher", turklāt LIR līderis Edgars Aleksejevs iedzīvojās savainojumā, nespējot vairs atgriezties. Otrajā ceturtdaļā līdzīgā spēle turpinājās, komandām vairāk demonstrējot savas prasmes aizsardzībā nevis uzbrukumā. Pēc pirmā puslaika 26:25 uz tablo.

Trešajā ceturtdaļā abu komandu uzbrukums atdzīvojās, taču starpība tik un tā bija minimāla. "Es un Karcher" ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē panāca lielāko pārsvaru mačā (+5), taču "Let it Rain" ātri vien to izdzēsa, gūstot septiņus punktus pēc kārtas. Šajā sērijā nekas nav skaidrs, jo pēc aizvadītām 40 minūtēm neviena no komandām nav vadībā.

"Es un Kaercher" komandā "double-double" noformēja Kārlis Ozoliņš (22 punkti un 14 atlēkušās bumbas) un Ēriks Deniņš (14+10). "Let it Rain" rindās pa 16 punktiem guva Matīss Zvejnieks un Arturs Vierpe, kurš pievienoja arī deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.