OlyBet 4. līgā - Uģis Kuģis neizglābj Limbažus, Flamingo izlaiž uzvaru un Rezultatīvais Jaunzemis

EBL | entuziasti.com 08.12.2022

Ko tu viņam padarīsi: piektdienas vakarā Markam Jaunzemim tika dota vaļa uzbrukumā. Lai gan atradies lakumā 31 minūti, viņš izpildīja 34 metienus, no kuriem 23 bija tālmetieni. "Dati group" līderis iemeta sešus divpunktu metienus un astoņus tālmetienus, kas kopumā deva 36 punktus, bet komanda sagrāva "Tēva Dēlus" ar 88:63.

Nepalīdz arī Uģis Kuģis: savu debiju piedzīvojos Uģis Livzenieks jeb sabiedrībā pazīstams kā Uģis Kuģis. Savam sastāvam viņu piesaistīja "Limbažu" komanda, tomēr čempione bija bezspēcīga pret BK "Zets/Box Homes", jo piedzīvota sagrāve ar 60:118. Limbažnieki zaudējuši jau divus mačus pēc kārtas. Kas notiek?

Viens nav cīnītājs: lielisku sniegumu nodemonstrēja Jānis Zemels. Pavadot laukumā nepilnas 36 minūtes, viņš guva 47 punktus, aizmetot garām tikai deviņus metienus, kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, taču neviens no pārējiem "TopUp" biedriem neguva vairāk par desmit punktiem, un komanda piekāpās "Let it Rain" ar 81:86.

Izlaistā uzvara: jau vairākas reizes šosezon "Flamingo" izcēlusies ar sliktām ceturtajām ceturtdaļām, un sestdienas vakars nebija izņēmums. Vēl pirms pēdējās ceturtdaļas komandai bija deviņu punktu handikaps, taču BK "Pilna aptvere" dzinās sekmīgi pakaļ, pašā galotnē izraujot uzvaru ar 84:83. "Pilna aptvere" spēlēja ļoti agresīvi, jo izpildīja 34 soda metienus un realizēja 28!

Precīzais Eglītis: ļoti patīkami svētdienu iesāka "Utepils", jo vēl pirms pēdējās ceturtdaļas komandai bija 11 punktu deficīts, taču noslēdzošais nogrieznis tika uzvarēts ar 20:6, kas deva panākumu pār "Es un Kaercher" ar 66:63. Uzvarētāju rindās gribētos izcelt Mārtiņu Eglīti, kurš realizēja visus septiņus divpunktu metienus. Pilnai laimei pietrūka viens precīzs soda metiens, jo tad būtu 100%.

Saceptais "triple-double": svētdienas vakars ļoti pozitīvs izvērtās Ralfam Pavāram. "Pilsakmens/NHF" pārliecinoši apspēlēja "MZ/ASK" (105:79), bet Pavarā kontā pirmais "triple-double" ar 15 punktiem, 10 atlēkušajām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm, turklāt līdzšinējās sezonas spēlēs kopā viņam nebija tik daudz rezultatīvu piespēļu!

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Tēva Dēli" – "Dati Group" 63:88 (Zariņš 17+20ab+8rp+5bm; Ma. Jaunzemis 36)
"Limbaži" – BK "Zets/Box Homes" 60:118 (Kalniņš 30+25ab; Kaugars 30)
"TopUp" – "Let it Rain" 81:86 (Zemels 47+6ab+10rp; Zvejnieks 26)
"Vafeles" – "Tu jau nevarētu" 58:54 (Kārkliņš 12; Kāpostiņš 19+11ab)
"Flamingo" – BK "Pilna aptvere" 83:84 (Brencāns 40; Andersons 25)
"Ropaži/Nenormāli cieti" – "Bakers" 87:75 (A. Prūsis 23+9ab+6rp+11kļ; Cirītis 28)

"Utepils" – "Es un Kaercher" 66:63 (Pluksis 30+7rp; Putrālis 13)
"Kodols" – "Young Guns" 61:89 (Vārna 19; Artmanis 23+11ab+6rp)
"MZ/ASK" – "Pilsakmens/NHF" 79:105 (Nāckalns 22+9ab; Plotnieks 26, Pavārs 15+10ab+10rp)