OlyBet 4. līgas 14. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 17.02.2022

Piektdienas ballīte ievilkās: ļoti sīvs izvērtās mačs starp "Let it Rain" un "Tēva Dēliem", jo lielākā rezultāta starpība bija tikai septiņi punkti, turklāt bija nepieciešams pagarinājums, kurā sekmīgāk nospēlēja LIR, uzvarot ar 65:63, lai gan kopumā realizēja metienus ar krietni sliktāku procentu un atdeva tikai deviņas rezultatīvas piespēles.

Viena ceturtdaļa: "Bakers" sestdienas pusdienlaikā uzvarēja otro ceturtdaļu ar 24:8 (veltījums Kobem Braientam?), bet pārējās trīs, saskaitot kopā, tika aizvadītas neizšķirti, tādējādi izcīnīta uzvara pār "Ezīti Miglā" ar 94:78.

Sekmīgā galotne: ceturto ceturtdaļu "Pilsakmens/NHF" iesāka ar astoņiem punktiem pēc kārtas, kas deva trīs punktu handikapu, liekot domāt, ka ir pārņemta iniciatīva, taču BK "Ķieģelis" nepadevās, turēja rezultāta uz tablo līdzīgu un galotnē triumfēja ar minimālo 67:65.

Katastrofālie tālmetieni: ļoti sliktu spēli uzbrukumā demonstrēja "MZ/ASK", kas pret "Ko te notiek?" guva tikai 47 punktus, tiesa, arī pretinieki nebija krietni labāki, jo atbildēja ar 56. "MZ/ASK" gadījumā daudz ko izteica tālmetieni, jo no izmestajiem 28 metieniem mērķi sasniedza tikai divi.

Zinātniskā fantastika: ar iespaidīgām spēlēm turpina mūs visus priecēt Dāvis Silenieks, jo aizvadītajā kārtā viņš guva 60 (!!!) punktus, kā arī pievienoja 18 punktus un sešas rezultatīvas piespēles. Neskatoties uz lielo rezultativitāti, "A5" izcīnīja uzvaru pār "Wolfpack" tikai ar 91:80.

Visur "triple-double": Kārlim Večenam neinteresē līga, kurā viņš spēlē, jo visās var sakrāt "triple-double". "OC Limbaži" uzvarā pār "Kodolu" (80:66) Večena kontā 19 punkti, 14 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.

Iespaidīgais vācējs: kāds daudz gūst punktus, kāds savāc "triple-double", bet Normunds Vītoliņš no "Dati Group" izcēlās ar iespaidīgu "double-double". Komandas uzvarā pār "Semper Virilis" (94:82) viņš guva 27 punktus un izcīnīja 31 (!) bumbu zem groziem.

Lieliskā aizsardzība: iepriekšējā kārtā "Es un Kaercher" spēlētājs Ēriks Deniņš guva 40 punktus un realizēja 11 tālmetienus, bet svētdienas vakarā "Flamingo" darīja visu, lai tas neatkārtotos. Deniņš izmeta 16 metienus no spēles, ieskaitot 11 tālmetienus, un nerealizēja nevienu (!), kopumā iemetot tikai trīs soda metienus, bet "Flamingo" uzvarēja ar 77:60.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Let it Rain" – "Tēva Dēli" 65:63 (1OT) (Vierpe 23+17ab; Zariņš 24+19ab, M. Stasjuns 10+9ab+8rp)
"Bakers" – "Ezītis Miglā" 94:78 (Ķudis 27; Elksnis 28)
"Pilskamens/NHF" – BK "Ķieģelis" 65:67 (Reinholcs 16; Roziņš 27)
"MZ/ASK" – "Ko te notiek?" 47:56 (Pazāns 11+11ab; Libsbergs 12)
"Wolfpack" – "A5" 80:91 (Vizāns 22, Millers 21+18ab+9rp; Silenieks 60+18ab+6rp)
"OC Limbaži" – "Kodols" 80:66 (Demidovs 24+24ab, Millers 19+14ab+11rp; Stankevičs 32)
"Dati Group" – "Semper Virilis" 94:82 (Magerramovs 28, Vītoliņš 27+31ab; Ziediņš 20+12ab+7rp)
"Čiekurs" – "Vafeles" 30:70 (Vaivods 14; Krūklis 13)
"Tu jau nevarētu" – "Čigurs" 68:96 (Gerasimovs 13+10ab+7bm, Brākš 13+11ab; Skramans 14)
BK "Lauki" – "Nenormāli cieti" 86:85 (Bērziņš 37+6ab+8rp; Laiviņš 25)
"Būve IG" – "Bārdainie" 53:61 (Petrovs 24; Ielītis 32)
"Flamingo" – "Es un Kaercher" 77:60 (R. Vambuts 21; Pētersons 22)
"Utepils" – "StrongPoint" 85:76 (Osis 30+12ab+5rp; Ozoliņš 17)