OlyBet 4. līgas 7. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 16.12.2021

Viena spēlētāja šovs: "Čiekura" uzvara pār "StrongPoint" (61:52) noteikti nebūtu iespējama bez Edmunda Vaivoda. Laukumā pavadot visas 40 minūtes, viņš guva 29 punktus un izcīnīja 14 bumbas zem groziem. To pašu var teikt par Arturu Vierpi no "Let it Rain", kurš komandas uzvarā pār "Wolfpack" (64:51) guva 33 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.

Ķieģeļu ražošana: ar ļoti lielu neprecizitāti aizvadītajā kārtā metienus izpildīja "Flamingo" spēlētājs Francis Lisovskis. Ja divpunktu metienu bija salīdzinoši precīzi (5 no 10), tad katastrofa bija no tālās distances (1 no 12) un soda metienu atzīmes – trīs no desmit.

Vairāk atlēkušo bumbu nekā gūto punktu: BK "Ķieģelis" sagrāva "Ezīti Miglā", gūstot tieši divreiz vairāk punktu (86:43), taču interesanti, ka uzvarētājiem bija krietni vairāk arī atlēkušo bumbu nekā pretiniekiem punktu – 80 bumbas zem groziem. Īpaši nadzīgi bija Aigars Lavrinovičs (20 bumbas), Toms Roziņš (17) un Nauris Guoģis (13).

Izlaistā uzvara: pirms izšķirošajām desmit minūtēm BK "Lauki" atradās vadībā pret "Būve IG" ar 42:32, taču ceturto ceturtdaļu komanda zaudēja ar 8:22, kas nozīmēja neveiksmi arī visā spēlē – 50:54.

Lielisks sākums, bet sliktas beigas: svētdienas vakarā "MZ/ASK" maču pret "A5" iesāka ar 11 punktiem pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar deviņiem punktiem. Ceturtajā ceturtdaļā komanda ielaida septiņus pēc kārtas, kas +1 pārvērta par -6, galarezultātā piedzīvojot neveiksmi ar 58:62.

Zaglīgā bārdiņa: iespaidīgi pirmo puslaiku aizvadīja "Bārdainie", kas atradās vadībā pret "Vafelēm" ar 40:18 pēc nospēlētām 20 minūtēm. Visā mačā gan gribētos īpaši izcelt "Bārdaino" Mārtiņu Ruciņu, kurš sešas reizes atbrīvoja pretiniekus no bumbas.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Čiekurs" – "StrongPoint" 61:52 (Vaivods 29+14ab; Strēlis 23+18ab)
"Dati Group" – "Tēva Dēli" 49:61 (Bērziņš 12+10ab; Martinsons 13, I. Stasjuns 13)
"Flamingo" – "Pilsakmens/NHF" 63:76 (Bessmertnovs 22; Drusts 20+9ab+6rp, Plotnieks 12+22ab)
"Nenormāli cieti" – "Es un Kaercher" 78:67 (Šķudītis 23; Pētersons 17, Deniņš 17)
"TopUp" – "Ko te notiek?" 62:56 (Saulīte 20+10ab; Libsbergs 15)
"Young Guns" – "OC Limbaži" 65:70 (Keisels 27+11ab; Mucenieks 18)
"Let it Rain" – "Wolfpack" 64:51 (Vierpe 33+10ab; Millers 25+12ab)
BK "Ķieģelis" – "Ezītis Miglā" 86:43 (Guoģis 19+13ab, Roziņš 18+17ab+6rp; Elksnis 18)
BK "Lauki" – "Būve IG" 50:54 (Dzērve 27; N. Truksnis 26)
"Bakers" – "Utepils" 83:57 (Ķudis 36+12ab; Rābants 29+17ab)
"Čigurs" – "Kodols" 74:65 (Ozoliņš 32+16ab; Stankevičs 22, Kļavinskis 22)
"MZ/ASK" – "A5" 58:62 (Nāckalns 27; Stradiņš 18, Kazaks 13+19ab)
"Bārdainie" – "Vafeles" 66:46 (Lucāns 18+13ab, Ielītis 18; Kalniņš 10)
"Tu jau nevarētu" – "Semper Virilis" 58:62 (Gerasimovs 15; Anderosns 18, Purkalītis 14+19ab)