OlyBet 5. līgā - Salidojuma vēsturiskā uzvara, Sportagrams uzvaras deja un Lerhs ieved Aloju TOP 10.

EBL | entuziasti.com 02.12.2022

Uz trim pleciem: piektdienas vakarā pirmo uzvaru kopš 9. oktobra izcīnīja "RS Autoparts", kas apspēlēja "Vaadin FFS" ar rezultātu 80:64. Lieliski komanda aizvadīja otro ceturtdaļu, kuras laikā guva 23 punktus, bet ielaida tikai deviņus. Lai gan uz maču ieradās astoņi spēlētāji, lielāko daļu no visiem punktiem guva Armands Kalniņš (26 punkti), Mārtiņš Ojāru (21) un Aldis Beitiņš (18+14).

Dejas spēks: rezultatīvā mačā piekto uzvaru sezonā izcīnīja "SportaGrams", apspēlējot "StrongPoint" ar rezultātu 96:83. Pēc spēles Jēkabs Nīmanis un Ernests Jānis Škapars izcēlās ar uzvaras deju. Mēs visi gribam vairāk deju, tāpēc pēc katra panākuma pieprasām video!

Neapturams: visiem 5. līgas spēlētājiem jāiegaumē Ingvara Lerha vārds. Sestdienas pēcpusdienā viņš dominēja laukumā, jo guva 45 punktus un izcīnīja 21 atlēkušo bumbu, palīdzot "Alojai" sagraut BK "Gaujiena" ar rezultātu 96:68.

Lielie sapņi no tālmetienu līnijas: "SDBD" sapņos vai murgos noteikti rādīsies tālmetieni. Komanda piekāpās "Virgin City" ar rezultātu 64:78, bet iznākums noteikti varēja būt citādāks, ja izdotos iemest trīspunktu metienus. No 23 izmestajiem metieniem precīzi bija tikai divi, līdz ar to cerības uz panākumu samazinājās ar katru neprecīzo metienu.

Apmaldījušies: svētdien jau plkst. 9:00 BK "Iemetiens" un "Džungļu Patruļa" sāka spēli. Izskatījās, ka patrulētāji bija apmaldījušies džungļos, jo "Iemetiens" spēlēja ļoti pārliecinoši un principā darīja visu, ko gribēja. Trīs ceturtdaļās gūstot vismaz 24 punktus, komanda sagrāva pretiniekus ar 99:53.

Vēsture ir pārrakstīta! Svētdien jauna lappuse tika pāršķirta līgas vēsturē, jo "Salidojums" izcīnīja pirmo uzvaru! Trešās ceturtdaļas otrajā daļā komanda uzsāka 13:0 izrāvienu, kas sešu punktu deficītu pret BK "Ķieģelis" pārvērta par septiņu punktu handikapu. Jāizceļ arī "Salidojuma" dominēšana groza apakšā, izcīnot par 32 bumbām vairāk. Ballīte var sākties!

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"RS Autoparts" – "Vaadin FFS" 80:64 (Kalniņš 26; Markūns 17)
"Pata Strenči" – "Taco Tuesday" 75:46 (Balodis 25; Martinsons 10)
"SportaGrams" – "StrongPoint" 96:83 (Mauriņš 16+11ab; Zurkovs 21)
BK "Gaujiena" – "Aloja" 68:96 (Krastiņš 25; Lerhs 45+21ab, Vītols 16+18ab+7rp)
"Virgin City" – "SDBD" 78:64 (Klaģišs 27+10ab+6rp; Birznieks 29+8ab+5rp)
BK "Iemetiens" – "Džungļu Patruļa" 99:53 (Sīlis 24+9ab; Duļevskis 10+14ab+8rp, Riekstiņš 10)
BK "Ķieģelis" – "Salidojums" 50:54 (Salenieks 21; Saukums 23+12ab, Kaņepājs 10+25ab)
BK "Dzirnavas" – "LAT Agro" 75:77 (Prindulis 26+7ab+8rp; Strankaļs 21)