OlyBet 5. līgā noskaidroti visi Final 4 dalībnieki

EBL | entuziasti.com 29.04.2022
OlyBet 5. līgā noskaidroti visi Final 4 dalībnieki

"F-Team" – "LAT Agro" 79:72
(14:18; 20:17; 25:15; 20:22)

 

Divu spēļu summā: "F-Team" +10

 

Nedēļu iepriekš "F-Team" uzvarēja ar trim punktiem. Pirmā ceturtdaļa lielākoties pagāja punkts punktā. Uz ceturtdaļas beigām "LAT Agro" sāka krāt pārsvaru, kas pēc deviņiem punktiem pēc kārtas deva desmit punktu handikapu (summā +7). Ātri vien "F-Team" atspēlējās, jo veica 10:0 izrāvienu. Pēc pirmā puslaika nekas nebija skaidrs, jo rezultāts bija 34:35 jeb "F-Team" summā +2.

 

Otrajā puslaikā "F-Team" turpināja to, ko darīja otrajā ceturtdaļā, jo komanda spēlēja sekmīgāk abos laukuma galos, līdz ar to palielinājās rezultāta starpība. Pirms ceturtās ceturtdaļas komandu starpā bija deviņi punkti (summā – 12), bet ceturtajā ceturtdaļā "LAT Agro" saņēmās un pietuvojās līdz piecu punktu deficītam summā, tomēr sekmīgais sniegums neturpinājās, jo "F-Team" realizēja vairākus metienus, kas nozīmēja triumfu sērijā.

 

Rezultatīvākais "F-Team" spēlētājs bija Jēkabs Paeglītis, kurš guva 22 punktus, taču nevar nepieminēt Dmitrija Lavrentjeva sniegumu – 16 punkti un 24 bumbas zem groziem. Visvairāk punktu "LAT Agro" komandā guva Roberts Bērziņš – 15.

 

"Mežaparks" – "Džungļu Patruļa" 73:77
(17:16; 20:25; 18:17; 18:19)

 

Divu spēļu summā: "Mežaparks" +5

 

"Džungļu Patruļai" vajadzēja atspēlēt deviņus punktus, lai tiktu tālāk, bet pirmajā ceturtdaļā būtiski izrāvieni nenotika. To pašu var teikt arī par otro ceturtdaļu, tomēr "Džungļu" pārstāvjiem izdevās pārņemt vadības grožus, kas palielināja intrigu sērijā. 37:41 pēc pirmā puslaika jeb "Mežaparkam" tikai piecu punktu pārsvars.

 

Arī trešā ceturtdaļa pagāja sīvā spēlē, kas labāk, protams, bija "Mežaparkam". Brīdī, kad "Mežaparks" atradās vadībā ar trim punktiem (summā +12), "Džungļu Patruļa" guva 11 pēc kārtas, atjaunojot intrigu sērijā. Līdz pat pēdējām brīdim nebija skaidrs sērijas iznākums, tomēr galotnē precīzāk nospēlēja "Mežaparks", tādējādi iekļūstot pusfinālā.

 

Labākais "Mežaparka" spēlētājs bija Krišjānis Zauers, kurš ne tikai guva 26 punktus, bet arī izcīnīja desmit atlēkušās bumbas. "Džungļu Patruļas" rezultatīvākais spēlētājs bija Edgars Ziediņš – 20 punkti.