OlyBet 5. līgas 15. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 25.02.2022

Bez šaubām: "Neatzītās Cerības" jau pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā pret "Mežaparku". Pirmajā puslaikā iegūtais +13 dažu minūšu laikā saruka līdz +5, tomēr otrajā puslaikā NC nepieļāva spēles ritējuma maiņu, uzvarot ar 73:65.

Labā galotne: pēc nospēlētām 35 minūtēm spēlē starp BK "WOO" un "F-Team" uz tablo bija neizšķirts, kas solīja interesantu galotni. Mazliet pa priekšu aizgāja "F-Team", kas guva par sešiem punktiem vairāk izšķirošajos brīžos. Jāuzteic Jēkabs Paeglītis, kurš vienpersoniski pretinieku grozā sabēra 35 punktus.

Pēdējā ceturtdaļa: "LAT Agro" jau pirmo desmit minūšu laikā iekrāja 17 punktu pārsvaru pret "Džungļu Patruļu", tomēr nākamo 20 minūšu laikā pretinieki pietuvojās līdz minimumam, rezultāta starpībai esot tikai četriem punktiem pirms ceturtās ceturtdaļas. Sīvā spēle gan izpalika, jo "LAT Agro" uzvarēja ceturtdaļu ar 31:14, un beigās panākums ar 99:78.

Trīs spēlētāji: reti gadās spēles, kurās praktiski visus punktus gūst trīs basketbolisti. Tāda situācija bija svētdien, kad "RS Autoparts" apspēlēja "Taco Tuesday" (59:41), un uzvarētāju rindās 52 no 59 punktiem guva Aldis Beitiņš (26 punkti un 15 atlēkušās bumbas), Mārtiņš Ojāru (16) un Roberts Lindavs (10).

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Neatzītās Cerības" – "Mežaparks" 73:65 (Liepiņš 19+14ab; Zauers 24+10ab)
BK "WOO" – "F-Team" 73:79 (Saukāns 17; Paeglītis 35)
"Džungļu Patruļa" – "LAT Agro" 78:99 (Ziediņš 16; Kalinovskis 27, Kolomenskis 15+20ab)
"Taco Tuesday" – "RS Autoparts" 41:59 (Bērziņš 9+11ab, Zīds 9; Beitiņš 26+15ab+5rp)