OlyBet 5. līgas 18. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 28.02.2020

Pamatīgu nespēju uzbrukumā sestdien demonstrēja "Krabo" basketbolisti. Izpildot metienus ar 18,1% precizitāti (grūti gan nosaukt par precizitāti), komanda kopā savāca 36 punktus un zaudēja "Tune Squad" ar 36:82. Vienīgais "Krabo" spēlētājs, ko vērts izcelt, ir Ainis Bidzāns, jo viņš guva 11 punktus un izcīnīja 30 atlēkušās bumbas. Savākto bumbu skaits daudz neatpalika no gūto punktu skaita…

Lielu daļu otrā puslaika "Limbažus" un "TM" šķīra vien daži punkti, bet galotnē limbažnieki guva 7 punktus pēc kārtas, kas deva +10 uz tablo, bet pēc nospēlētām 40 minūtēm 88:77. Produktīvs groza tuvumā bija Ģirts Fridrihsons, jo viņš guva 34 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas.

Pilnīga kruīza uzvara "Pļavnieku records" vīriem. Trijās ceturtdaļās gūstot vismaz 33 punktus, jau ceturtās ceturtdaļas sākumā komanda sasniedza 100 gūto punktu robežu, bet kopējā ieskaitē sagrāva BK "Jaunā skola" ar 133:66. Četri "Pļavnieku" spēlētāji guva vismaz 20 punktus, un Kristaps Kalnītis izcēlās ar 21 punktu, 7 atlēkušajām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm.

Arī "Riga Internationals" nodrošināja uzvaru pār "Bakers" (74:68) ar izrāvienu ceturtajā ceturtdaļā jeb izšķirošo desmitminūti "Internationals" vīri iesāka ar 12 punktu izrāvienu, tādējādi izvirzoties vadībā ar 14 punktu pārsvaru.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Krabo" – "Tune Squad" 36:82 (Bidzāns 11+30ab; Freiverts 25)
"TM" – "Limbaži" 77:88 (Pāvuls 25; Fridrihsons 34+18ab)
"Pļavnieku records" – BK "Jaunā skola" 133:66 (Zvidriņš 22+9pb, Kalnītis 21+7ab+10rp; Grauss 28+14ab+10kļ)
"Bakers" – "Riga Internationals" 68:74 (Grants 23+11ab; Šilovs 19)