OlyBet 5. līgas 2.nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 15.10.2021

Pie ļoti patīkamas uzvaras tika BK "WOO" komanda, kas sagrāva "Salidojumu" ar rezultātu 87:50. Ļoti daudzpusīgs bija Rons Regnārs Kalnieks, kura rēķinā 12 punkti, piecas atlēkušās bumbas, 16 rezultatīvas piespēles un astoņas pārtvertas bumbas.

"Džungļu patruļa" uz laukuma nepatrulēja tik sekmīgi, jo piedzīvots zaudējums pret "Neatzītajām cerībām" ar 68:77. Jāuzteic gan Kristians Engels, kurš guva 20 punktus, izcīnīja 19 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.

Sekmīgu debiju līgā piedzīvoja "RS Autoparts", kas pārspēja "Lat Agro" ar 64:57. Produktīvākais uzvarētājiem laukumā bija Aldis Beitiņš, kura kontā 27 punkti, 12 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Zinātāji teic, ka ceturtajā ceturtdaļā "Lat Agro" smagi izrīkojās ar ūdens pudeli – vismaz kaut kur tika izcīnīta uzvara.

Noturot pretiniekus uz trim punktiem pēdējās piecās minūtēs, "Taco Tuesday" varēja doties pakaļ tako, jo izdevās pārspēt "Mežaparku" ar rezultātu 70:62.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "WOO" – "Salidojums" 87:50 (Pipars 28+9ab+7pb, Kalnieks 12+5ab+16rp+8pb; J. Saukums 27)
"Džungļu patruļa" – "Neatzītās cerības" 68:77 (Riekstiņš 24, Engels 20+19ab+8rp; Vilciņš 18)
"Lat Agro" – "RS Autoparts" 57:64 (Nikolajevs 12; Beitiņš 27+12ab+7rp)
"Taco Tuesday" – "Mežaparks" 70:62 (Apšusals 16, Martinsons 16; Goldbergs 24+22ab)