OlyBet 5. līgas finālā iekļūst BK Woo un Neatzītās cerības

EBL | entuziasti.com 06.05.2022
OlyBet 5. līgas finālā iekļūst BK Woo un Neatzītās cerības

BK "WOO" – "Mežaparks" 67:66
(15:17; 5:19; 19:12; 23:14; 5:4)

 

Pirmais 5. līgas pusfināls iesākās piesardzīgi un bez lieliem izrāvieniem. Vadībā bija gan viena, gan otra komanda, bet pirmās ceturtdaļas izskaņā "Mežaparks" uzsāka desmit punktu izrāvienu, kas deva sešu punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā handikaps turpināja augt, un puslaika pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 20:36.

 

Lielākā rezultāta starpība bija 19 punkti, taču trešajā nogrieznī "WOO" saņēmās un pamazām deldēja mīnusus. Gūstot 11 punktus pēc kārtas, "WOO" pietuvojās līdz astoņiem punktiem, kamēr pirms ceturtās ceturtdaļas komandas šķīra deviņi punkti. Pamazām, taču "WOO" izdevās vēl vairāk dedzināt mīnusus. Kad līdz mača beigām bija piecas minūtes, komandu starpā bija vairs tikai četri punkti, bet, nospēlējot sekmīgāk abos laukuma galos, "WOO" panāca pagarinājumu! Lieki teikt, ka ekstra piecas minūtes bija spriedzes un emocijām pilnas. Komandas ar lielu rezultativitāti neizcēlās, bet "WOO" turpināja sekmīgo spēli, kas ļāva izcīnīt vietu finālā!

 

Labākais BK "WOO" spēlētājs bija Valts Bruno Pipars, kurš 25 punktiem pievienoja 16 atlēkušās bumbas un piecas pārtvertas bumbas, bet "Mežaparka" komandā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Krišjānis Zauers, kamēr Mārtiņam Goldbergam 17 punkti un 29 atlēkušās bumbas.

 

"Neatzītās Cerības" – "F-Team" 79:58
(21:10; 19:13; 22:18; 17:17)

 

Krietni precīzāk maču uzsāka "Neatzītās Cerības". Jau pēc piecām minūtēm komandai piederēja septiņu punktu handikaps, kas līdz ceturtdaļas izskaņai pārsniedza arī desmit punktu robežu. Nākamo desmit minūšu nekas nemainījās, un "Neatzīto Cerību" handikaps turpināja pieaugt. Dodoties puslaika atpūtā, rezultāts uz tablo bija 40:23.

 

Kāds cerību stariņš beidzot parādījās "F-Team", jo komanda guva deviņus punktus pēc kārtas un pietuvojās līdz -8. Cerības drīz vien izplēnēja, jo "Neatzītās Cerības" guva nākamos 18 punktus, kā rezultātā starpība pieauga līdz 26 punktiem. Tā arī bija lielākā starpība, turklāt atlikušajā laikā "F-Team" neizdevās salauzt mača gaita, līdz ar to "Neatzītās Cerības" iesoļoja lielajā finālā!

 

Jāzeps Bērziņš sekmēja "Neatzīto Cerību" panākumu ar 22 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām, bet "F-Team" rindās Jēkabs Paeglītis guva 20 punktus.