OlyBet DDL - Banku augstskola pagarinājumā pārspēj Čempionus, Bērziņš uguņo pār Steeldoors un Brīvsolis mājās izrauj uzvaru pret Elektrum

EBL | entuziasti.com 30.10.2023

Lielisku sniegumu no tālās distances nodemonstrēja Rihards Bērziņš. Viņš daudz uzturējās aiz tālmetienu līnijas un darīja to sekmīgi, jo iemeta desmit metienus no 18, turklāt pretinieki "Steeldoors.lv/Ķekava" kopā iemeta tikai četrus. Visai likumsakarīgi, ka "Uriekstes Dravnieki" izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru.

Līdz pat ceturtajai ceturtdaļai nekas nebija skaidrs spēlē starp "Brīvsoli" un "Elektrum", taču pēdējo desmit minūšu laikā "Brīvsolis" noturēja pretiniekus uz pieciem punktiem, kamēr izdevās atbildēt ar 20 un izcīnīt uzvaru!

Otrdienas vakarā notika cīņa par labākās Teikas vidusskolas komandas godu. Čempione "Alfrēda Kraukļa VEF" ceturtās ceturtdaļas ievadā panāca deviņu punktu, tomēr "Banku Augstskola" parādīja raksturu un atspēlējās, bet bija nepieciešams pagarinājums, kurā baņķene triumfēja ar 94:88. "Banku Augstskola" pašlaik ir vienīgā komanda ar trim uzvarām un nevienu neveiksmi.

Varbūt kāds saliedēšanās pasākums noderētu "The Sinners Team". Komanda piedzīvoja minimālu zaudējumu pret BK "Watex", un acīs krīt divas lietas – 23% (ne)precizitāte no spēles un tikai astoņas rezultatīvas piespēles. Domājams, ka kopīga pasēdēšana abas lietas varētu uzlabot.