OlyBet DDL - Brīvsolis izvairās no zaudējuma Kraukļiem, Steeldoors.lv nomētā Elektrum un Septembra saulei otrā uzvara

EBL | entuziasti.com 27.11.2023
OlyBet DDL - Brīvsolis izvairās no zaudējuma Kraukļiem, Steeldoors.lv nomētā Elektrum un Septembra saulei otrā uzvara

Uzreiz pēc garajām brīvdienām laukumā devās "Brīvsolis" un "Alfrēda Kraukļa VEF". Vairākas reizes Smārdes pārstāvjiem izdevās atspēlēties no mīnusiem. Vispirms jau pirmajā puslaikā "Brīvsolim" bija -13, bet ceturtās ceturtdaļas vidū viesi atradās vadībā ar sešiem punktiem. "Brīvsolis" piecu minūšu laikā izlīdzināja rezultātu, bet pagarinājumā izrāva minimālu panākumu ar 78:77.

 

Fantastisku sniegumu otrajā puslaikā nodemonstrēja BK "Karavīrs". Puslaika pārtraukumā komanda devās ar 17 punktu deficītu pret "Rīgas Domi", taču trešās ceturtdaļas laikā izdevās pietuvoties līdz -1, bet pēdējā nogrieznī nodrošināta uzvara! Otro spēles daļu "Karavīrs" uzvarēja 45:14. Par lielisku otro spēles daļu var uzteikt arī BK "Watex", kas noturēja BS "Jugla" uz 13 punktiem, kamēr paši guva 38, beigās izcīnot panākumu ar +30.

 

Spēlē starp "Elektrum" un "Steeldoors.lv/Ķekava" visu izšķīra tālmetieni. Lai arī laukuma saimnieki "Elektrum" divpunktu metienus realizēja ar 50% precizitāti jeb par nepilniem 14% precīzāk nekā pretinieki, Ķekavas komanda atbildēja ar 14 precīziem tālmetieniem, kamēr "Elektrum" bija tikai trīs, galarezultātā "Steeldoors.lv" izcīnot uzvaru ar +12.

 

Neveiksmīgs piektdienas vakars izvērtās "MIX". Vēl ne reizi šosezon komanda nav uzvarējusi, tomēr pēc trešās ceturtdaļas tai piederēja septiņu punktu handikaps pret "Septembra Sauli". Vēl piecas minūtes pirms beigām bija +3, tomēr atlikušajā laikā gūti tikai pieci punkti un ielaisti 13, tādējādi zaudējot ar 76:81. Viens no klupšanas akmeņiem? Tālmetieni – precīzi vien divi no 23.