OlyBet DDL - Ķekavas derbijā pārāki Steeldoors.lv, Večena sniegums ļauj Uriekstei gadu noslēgt ar uzvaru un Karavīrs pārspēj Kraukļa VEF

EBL | entuziasti.com 27.12.2022

Emocionālais Ķekavas derbijs: pirms svētkiem Ķekavā bija īsts saldais ēdiens, jo savā starpā tikās abas šīs pilsētas komandas. Jau no pirmajām minūtēm vadībā atradās "Steeldoors.lv/Ķekava". Gan intensitāte, gan spriedze bija augstā līmenī, un trešajā ceturtdaļā abas komandas bija ļoti emocionālas. Šis nogrieznis ļoti labs padevās "Steeldoors.lv", kas iekrāja izšķirošo pārsvaru un aizbēga no "Ķekava/Bebe.lv", novedot spēli līdz uzvarai ar 65:54.

Ļoti daudzpusīgais Večens: tikai otro spēli sezonā aizvadījis Kārlis Večens. "Uriekstes Dravnieki" pēdējā laikā spēlējuši visai nestabili, taču gads noslēgts ar uzvaru pār "Banku Augstskolu/KPMG" – 83:69. Večens laukumā darīja pilnībā visu, jo viņa kontā 17 punkti, deviņas atlēkušās bumbas, 12 rezultatīvas piespēles, deviņas kļūdas, piecas pārtvertas bumbas un sešas izprovocētas piezīmes.

Mazais flirts: pateicoties lieliskām noslēdzošajām piecām minūtēm, kas uzvarētas ar 15:7, BK "Karavīrs" apspēlēja "Alfrēda Kraukļa VEF" ar 100:87. Ar nelielu flirta sesiju izcēlās Jānis Ķudis un Matīss Čaupjonoks, kuri nebija ļoti tālu no "triple-double" attiecīgi ar 34 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī 15 punktiem, deviņām bumbām un sešām piespēlēm.

Pēdējā ceturtdaļa: pirmajā puslaikā "Watex" kontrolēja notikumus pret "Elektrum", taču trešajā nogrieznī "Elektrum" veica 15:0 izrāvienu un pārņēma vadības grožus. Tas nebija pēdējais lielais izrāviens, jo "Watex" noslēdzošās desmit minūtes uzvarēja ar 24:9, kas ļāva atspēlēties un doties svētku brīvdienās ar 78:69 uzvaru.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Ķekava/Bebe.lv" – "Steeldoors.lv/Ķekava" 54:65 (Jašuks 16; Ruskulis 27+14ab)
"Uriekstes Dravnieki" – "Banku Augstskola/KPMG" 83:69 (Ramanis 27+17ab, Večens 17+9ab+12rp+9kļ+5pb+6ip; Zernevics 20)
BK "Karavīrs" – "Alfrēda Kraukļa VEF" 100:87 (Ķudis 34+9ab+7rp, Čaupjonoks 15+9ab+6rp; Serģis 20+10ab)
"Elektrum" – BK "Watex" 69:78 (Saliņš 20; Baltgalvis 13)