OlyBet DDL - sezona iesākusies ar jaunpienācēju uzvarām un čempionu zaudējumu

EBL | entuziasti.com 13.10.2023

Darba dienu līgas pirmā nedēļa parādīja, ka komandas vēl nav līdz galam piešāvušas grozus, ko apstiprināja mazā rezultativitāte. Jāvērš uzmanība "Alfrēda Kraukļa VEF" virzienā, jo komanda praktiski ir pilnībā mainījusies, salīdzinot ar čempionu gadu, kas ir normāls process sporta skolās. Viens uzvārds gan nav svešs, jo audzēkņiem visu nepieciešamo arī laukumā gatavs parādīt Edgars Burkevics, kurš EBL mačos daudz ko ir pieredzējis.

Debiju līgā piedzīvoja uzreiz trīs komandas. BS "Jugla" ņēmusi piemēru no VEF un arī pieteikusi savus jauniešus, tomēr pirmais mačs nebija pats labākais, jo piedzīvota neveiksme pret "Septembra Sauli", kas tādējādi debitēja ar uzvaru. Lai arī izdzirdot nosaukumu "The Sinners Team" uzreiz prātā nāk dažādas ārpus laukuma aktivitātes, komandas pārstāvji parādīja, ka uz laukuma ir prasmīgi, jo pieveikta "MIX" komanda.

Ēru bez Kārļa Večena uzsākusi "Uriekstes Dravnieku" komanda. Kā tā iesākusies? Ļoti labi, jo komanda rezultatīvā mačā apspēlēja "Elektrum" – 106:85. Ar kārtīgu "double-double" sezonu iesāka Rihards Bērziņš (32 punkti un 13 atlēkušās bumbas), bet piespēļu maestro pienākumus uzņēmies Kristaps Vanags, kuram kopumā 16 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.