OlyBet DDL - Steeldoors.lv svarīga uzvara Smārdē, BS Jugla pirmā uzvara un Watex ar Karavīrs joprojām nepārspēti

EBL | entuziasti.com 13.11.2023
OlyBet DDL - Steeldoors.lv svarīga uzvara Smārdē, BS Jugla pirmā uzvara un Watex ar Karavīrs joprojām nepārspēti

Ļoti nelabvēlīgi mājas grozi izrādījās BK "Ķekava/Bebe.lv" spēlētājiem. Pēc piecām minūtēm komanda nonāca iedzinējos ar 2:17 pret BK "Watex", un tā arī nopietnu konkurenci sastādīt neizdevās. Pievīla tālmetieni – tikai četri precīzi metieni no 29.

 

Šosezon Jānis Ķudis konkurentus terorizē tikai Darba dienu līgā. Aizvadītajā kārtā viņš paspēja izcelties dažādos statistikas rādītājos, gūstot 32 punktus, izcīnot 12 atlēkušās bumbas, atdodot piecas rezultatīvas piespēles, pārtverot divas bumbas un bloķējot divus metienus, kamēr BK "Karavīrs" otro puslaiku uzvarēja ar +23 un apspēlēja "Septembra sauli".

 

Otro neveiksmi pēc kārtas savā laukumā piedzīvoja "Brīvsolis". Lai gan pirmā ceturtdaļa uzvarēta ar desmit punktiem, "Steeldoors.lv/Ķekava" ātri vien atspēlējās un nokārtoja uzvaru. Labs mača sākums izvērtās "Rīgas domei", kas guva deviņus punktus pēc kārtas, taču "Elektrum" arī ātri atguvās, pārņēma iniciatīvu un aizveda maču līdz pozitīvam iznākumam.

 

Ļoti patīkams panākums "Banku Augstskolai", kas bez ceremonijām sagrāva "The Sinners Team" ar 100:52. Grēcinieki otrajā ceturtdaļā guva pusi no visiem saviem punktiem, bet pēdējo desmit minūšu laikā guva tikai trīs. Ņemot vērā lielo starpību, aktuāls jautājums ir par to, vai "Banku Augstskolas" spēlētāji jau nav iekļauti kluba melnajā sarakstā un nevarēs to apmeklēt.

 

Beidzot pirmo uzvaru izcīnījusi BS "Jugla". Jaunie talanti nedeva nekādus variantus "MIX", jo pretinieki sagrauti ar 49 punktiem. "Juglu" jāuzteic par to, ka visi spēlētāji laukumā pavadīja vismaz desmit minūtes, bet tikai divi pavadīja laukumā vairāk par 20 minūtēm.