OLYBET DDL – AVOTIŅŠ UN CAUNE SĀK REZULTATĪVI, "DRAVNIEKIEM" UN "WATEX" NEPIECIEŠAMA 3. SPĒLE

EBL | entuziasti.com 02.04.2024
OLYBET DDL – AVOTIŅŠ UN CAUNE SĀK REZULTATĪVI, "DRAVNIEKIEM" UN "WATEX" NEPIECIEŠAMA 3. SPĒLE

 

Nauris Miezis nebija tas, kurš ļāva "Steeldoors.lv/Ķekava" iesākt ceturtdaļfinālu ar uzvaru pār "Rīgas Domi" (82:69), bet gan Eduards Avotiņš, kura kontā 31 punkts un deviņas atlēkušās bumbas. Galotne Ķekavas komandai bija diez ko sīva, lai gan jau pirmajā ceturtdaļā izdevās panākt 16 punktu pārsvaru.

 

Trīs dienās divas spēles aizvadīja "Uriekstes Dravnieki" un BK "Watex". Pirmdienas vakarā "Dravnieki" pēdējā ceturtdaļā veica 9:0 izrāvienu un kopumā guva divreiz vairāk punktu, kas deva panākumu ar 74:64. Trešdienas vakarā skanēja jau cita opera, jo "Watex" ar 12:0 izrāviena palīdzību trešajā ceturtdaļā panāca +10. Lai arī "Dravnieki" atguvās un pietuvojās pavisam tuvu, "Watex" neļāva pretiniekiem izpausties no tālās distances un panāca izšķirošo, trešo spēli!

 

"Banku Augstskola" jaudīgi iesāka sēriju pret BK "Ķekava/Bebe.lv", jo dažu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 13:3. Starpība turpināja augt, īpaši jau trešajā ceturtdaļā, ko studenti uzvarēja ar 14 punktiem, līdz ar to īsti neradot jautājumus par pirmās spēles iznākumu.

 

"Alfrēda Kraukļa VEF" guva pirmos desmit punktus, tomēr turpinājumā noteikumus vairāk vai mazāk diktēja BK "Karavīrs", kas atspēlējās un pamazām būvēja savu pārsvaru. Šo varēja uzskatīt par divu spēlētāju dueli, jo "Karavīram" Matīss Caune guva 31 punktu, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet "Kraukļa" rindās Gvido Glāzers izcēlās ar 28. "Alfrēda Kraukļa VEF" nonākusi vienas spēles attālumā no čempionu pilnvaru nolikšanas.