Olybet DDL – Ķudis terorizē pretiniekus, "Sinners Team" atgūstas pēc sagrāves, sporta skolu duelī bez intrigas

EBL | entuziasti.com 22.11.2023
Olybet DDL – Ķudis terorizē pretiniekus, "Sinners Team" atgūstas pēc sagrāves, sporta skolu duelī bez intrigas

 

Labu aizsardzību nodemonstrēja "Steeldoors.lv/Ķekava", kas nevienā no ceturtdaļām neļāva "Septembra Saulei" gūt vairāk 16 punktiem, kamēr paši visās izcēlās ar 21, tādējādi izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru.

 

Uz panākumu takas atgriezās "Brīvsolis", kas pirmajā puslaikā ielika labus pamatus uzvarai pār "MIX". Ļoti centīgs bija "Rīgas Domes" spēlētājs Dāvids Kārlis Muižnieks, kurš 11 reizes mēģināja trāpīt no tālās distances, taču bumba cauri tīkliņam izkrita tikai vienreiz, turklāt domnieki bez lieliem variantiem zaudēja "Banku Augstskolai".

 

Viens no līgas efektīvākajiem spēlētājiem Jānis Ķudis turpina būt līmenī. Kamēr BK "Karavīrs" apspēlēja "Elektrum", Ķudis iekrāja 36 punktus (70% precizitāte no spēles), septiņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles, bet komandas biedra Edvarda Brolīša rēķinā deviņi punkti, deviņas bumbas un astoņas piespēles.

 

Izcili rociņu bija piešāvis Arvis Baltgalvis, kurš realizēja visus sešus izmestos tālmetienus, tomēr BK "Watex" izgāza pirmo puslaiku pret "Uriekstes Dravniekiem" (-26) un zaudēja, lai gan mača otrajā daļā ievērojami sadeldēja mīnusus.

 

Viļņveidīgu sniegumu turpina demonstrēt "The Sinners Team". Komanda labi atkopās pēc lielās sagrāves pret "Banku Augstskolu", jo ar 22 punktiem apspēlēta BK "Ķekava/Bebe.lv" vienība. Divu sporta skolu duelī intriga izpalika. "Alfrēda Kraukļa VEF" jau pirmajā ceturtdaļā panāca 12 punktu pārsvaru, kas turpināja augt līdz pat 30 punktiem, taču beigās BS "Jugla" apspēlēta ar 24 punktu handikapu.