OLYBET DDL – MIEZIS STUDENTIEM NOLASA LEKCIJU, SPORTA SKOLU DUELĪ DOMINĒ VEF, "BRĪVSOLIS" SABOJĀ ATTIECĪBAS AR GALVASPILSĒTU

EBL | entuziasti.com 12.02.2024
OLYBET DDL – MIEZIS STUDENTIEM NOLASA LEKCIJU, SPORTA SKOLU DUELĪ DOMINĒ VEF, "BRĪVSOLIS" SABOJĀ ATTIECĪBAS AR GALVASPILSĒTU

 

Īstu paraugstundu "Banku Augstskolas" studentiem nodemonstrēja Nauris Miezis. Pirmdienas vakarā Olimpiskais čempions guva 31 punktu, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, atdeva 12 rezultatīvas piespēles, pārtvēra septiņas bumbas un izprovocēja 11 piezīmes, sekmējot "Steeldoors.lv/Ķekava" 82:75 uzvaru.

 

Miks Galvanovskis nesen bija redzēts kopā ar "Rīgas Zeļļi" spēlētājiem, un, iespējams, tur viņš smēlās jaunas zināšanas, kas noderēja pēdējā "The Sinners Team" spēlē, jo komanda apspēlēja "Uriekstes Dravniekus" ar 72:68! Kamēr Galvanovskis pats atzīmējās ar pieciem punktiem, daudzpusīgākais uzvarētājiem ar 14 punktiem, 12 bumbām un sešām piespēlēm bija Pāvils Vuškāns, savukārt "Dravnieku" rindās jāizceļ Nauris Bikovs, kuram deviņi punkti, desmit atlēkušās bumbas, desmit rezultatīvas piespēles un septiņas izprovocētas piezīmes.

 

Divu uzvaru pārsvaru pār tuvākajām sekotājām ieguvusi BK "Karavīrs" komanda, kas bez lielām grūtībām pieveica BK "Watex" – 97:66. Lielākās galvassāpes pretiniekiem sagādāja Matīss Caune, kurš guva 30 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

 

Aizvadot ļoti jaudīgu otro puslaiku, "Alfrēda Kraukļa VEF" viesos sagrāva BS "Jugla" ar 97:49. Pēc pirmā puslaika pagājušās sezonas čempioni atradās vadībā ar 13 punktiem, bet trešajā ceturtdaļā ielaida tikai deviņus punktus, kamēr pēdējā nogrieznī – tikai piecus.

 

Ļoti sekmīga viesošanās Rīgā izvērtās "Brīvsolim", jo "Rīgas Dome" apspēlēta ar 95:69. Naskākais uzbrukumā ar 27 punktiem bija Dāvis Krūmiņš, savukārt Ginta Gūtmaņa rēķinā 15 punkti, 12 bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles.