Olybet DDL 1. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 12.10.2019

Pirmais Darba dienu līgas mačs notika piektdienas vakarā starp "Alfrēda Kraukļa VEF" un BK "Olaine". Sīvā mačā uzvaru ar rezultātu 81:76 izcīnīja "Olaine", turklāt uzvarētāju rindās Gatis Kalniņš izcēlās ar 12 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Otrās ceturtdaļas vidū BK "Ķekava/Bebe.lv" atradās vadībā ar +26 pret "exNexum", taču Rīgas komanda ļoti veiksmīgi atspēlējās, 3:19 pirms mača beigām pietuvojoties līdz -1, tomēr Jašuks un Ozoliņš ar trim precīziem metieniem nokārtoja uzvaru Ķekavai - 79:73.

"CBF Binders" jau no pirmajām spēles minūtēm kontrolēja notikumus laukumā pret BJBS "Rīga" (77:68), savukārt "Realia" nodarīja pāri "Banku Augstskolas" studentiem, sagraujot tos ar rezultātu 78:49. Cerams, ka "baņķene" piešķīra nākamo dienu brīvu…

Šosezon Darba dienu līgā spēlēs 2 Ķekavas komandas! Jau zināmā šī turnīra dalībniece BK "Ķekava/ISG" jauno kampaņu uzsāka pret "Rīdzeni/Sportapunkts.lv", un pirmais mačs izrādījās veiksmīgs - uzvara ar 93:78.

Debijas mačā "Rīgas Pašvaldības Policija" metienus realizēja vien ar 26% precizitāti, no tālās distances precīzi tikai trīs metieni no 29, kas nozīmēja zaudējumu pret "LSPA-2" ar rezultātu 51:68. Jāizceļ, ka uzvarētāju rindās Kristaps Pugačs gan iemeta vairāk tālmetienu (7), gan tos realizēja ar labāku procentu (36,8%). Cerams, ka RPP neizrakstīja Pugačam protokolu.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Alfrēda Kraukļa VEF" - BK "Olaine" 76:81 (Leimanis 30+10ab; Gaišais 19, Kalniņš 12+7ab+11rp)
BK "Ķekava/Bebe.lv" - "exNexum" 79:73 (Jašuks 25; Baumanis 22+20ab)
BJBS "Rīga" - "CBF Binders" 68:77 (Rozentāls 19; Līcītis 27+13ab, Veide 12+14ab+6rp)
"Banku Augstskola" - "Realia" 49:78 (Iļģis 24; Darģis 20)
BK "Ķekava/ISG" - "Rīdzene/Sportapunkts.lv" 93:78 (Vanags 19; Birznieks 24)
"Rīgas Pašvaldības Policija" - "LSPA-2" 51:68 (Brumermanis 17, Pugačs 25, Krasovskis 19+5ab+10rp+6pb)