OlyBet DDL 2. nedēļa - Kautiņš Ķekavā, Gromuls izskolo jaunos un Karavīri samnieko zem groziem

EBL | entuziasti.com 23.10.2023
OlyBet DDL 2. nedēļa - Kautiņš Ķekavā, Gromuls izskolo jaunos un Karavīri samnieko zem groziem

Sportā ir daudz un dažādi derbiji, bet ažiotāžas ziņā neviens noteikti nepārspēj Ķekavas derbiju! Pirmdienas vakarā pārpildītajā Ķekavas vidusskolas zālē tikās "Steeldoors.lv/Ķekava" un BK "Ķekava/Bebe.lv". Lai gan jau pirmajā ceturtdaļā "Steeldoors.lv" panāca deviņu punktu handikapu, turpinājumā "Bebe.lv" ātri vien atspēlējās un pārņēma iniciatīvu, beigās uzvarot septiņu punktu handikapu.

 

Īstie notikumi risinājās otrajā ceturtdaļā, kad abas komandas laukumā izplūcās, kā rezultātā četri spēlētāji tika izsviesti ārā no zāles un Jānis Āre tika pie astoņām šuvēm. Jāsaka godīgi – ar nepacietību gaidu nākamo Ķekavas dueli!

 

"Septembra saules" sniegums pagaidām korelē ar laikapstākļiem ārā. Demonstrējot ļoti viļņainu basketbolu, komanda piekāpās "Brīvsolim" ar 79:86 un piedzīvoja otro neveiksmi tikpat spēlēs. Bez uzvarām joprojām ir arī BS "Jugla", kas nespēja apturēt lieliski spēlējušo Rihardu Gromulu (27 punkti un 12 atlēkušās bumbas) un piekāpās "Elektrum".

 

Terminu "Zemgroza tēvocis" esam bieži izmantojuši apskatos, taču nedrīkst nepieminēt BK "Karavīrs" paveikto! Mačs pret "Uriekstes Dravniekiem" bija ļoti sīvs, uzvarētājs tika noskaidrots tikai pašā galotnē, "Karavīram" triumfējot ar 77:74. Iespaidīgākais šajā mačā bija tas, ka uzvarētāji izcīnīja 75 (!) atlēkušās bumbas jeb komandai ir vairāk bumbu nekā pretiniekiem punktu, turklāt šajā gadījumā punktu skaits nebija zem 50.