• Stils 2
  • Stils 3
  • Stils 2
  • Stils 3

Rihards Veliks guva 20 punktus un izcīnīja 20 atlēkušās bumbas, taču viņš nespēja pretoties Edvardam Jašukam (34 punkti) un BK "Ķekava/Bebe.lv", jo "LSPA-2" zaudēja Ķekavas komandai ar 67:76. Studenti pēdējā ceturtdaļā no -13 pietuvojās līdz -5, tomēr "ūdeni neizdevās sasmelt". Interesanti, ka Ķekava izmeta tikai 4 soda metienus, kamēr "LSPA-2" piecreiz vairāk.

"Alfrēda Kraukļa VEF" spēli pret "Hegelmann" iesāka ar 11:0 izrāvienu. Komanda aizskrēja pa priekšu un neatskatījās atpakaļ, ļoti rezultatīvā spēlē izcīnot uzvaru ar 110:95. Jānis Skramans bija labākais VEF spēlētājs ar 31 punktu, 8 atlēkušajām bumbām, 8 rezultatīvām piespēlēm un 5 pārtvertām bumbām, kamēr Jānim Leimanim 30 punkti, 6 bumbas un 7 piespēles.

Patīkami pirmdienu iesāka "Nenormāli cieti", kas pie sevis uzņēma "Emerald/Zalaris" un sagrāva pretinieku ar 104:69. Lielākais nopelns uzvarā bija Andim Prūsim (35 punkti) un Gintam Kravalim (34 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles).

"Banku Augstskolas" studenti ieradās Ropažos un izcīnīja uzvaru pār BK "Lubāna" ar 95:76. Lielisku sniegumu studentiem uzbrukumā demonstrēja Ričards Zvagulis, kurš guva 37 punktus, bet pretinieku rindās ar 29 punktiem un 18 atlēkušajām bumbām izcēlās Kristaps Pērkons.

Pamatīgu dominanci sporta skolu duelī parādīja BJBS "Rīga", kas viesos sagrāva "Alfrēda Kraukļa VEF" ar rezultātu 118:68. Kamēr "Rīga" tālmetienus realizēja ar 45% precizitāti, tikmēr VEF pārstāvjiem precīzs tikai 1 metiens no 22 jeb 4,5%. No 7 "Rīgas" basketbolistiem seši guva vismaz 12 punktus.

"Realia" uzņēma viesus no Ķekavas jeb BK "Ķekava/ISG", taču ciemiņus no dienvidiem nepacienāja ar kūku, tā vietā piešķīra zaudējumu 86:73 izteiksmē. Pēc nospēlētām trim ceturtdaļām rezultāta starpība bija 32 punkti, bet uz pēdējo nogriezni "Ķekava/ISG" saņēmās, tādējādi mazliet remdējot sāpes par neveiksmi.

"Rīgas Pašvaldības Policija" pirmajā puslaikā nokārtoja uzvaru pār "Rīdzeni/Sportapunkts.lv" – 92:69. Produktīvākais uzvarētājiem bija Edgars Brumermanis, kurš guva 34 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas, atdeva 8 rezultatīvas piespēles un pārtvēra 6 bumbas.

Līgas līdervienībai "CBF Binders" pretestību nespēja izrādīt "exNexum", un ceļinieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 72:53. Spēles liktenis tika izšķirts trešās ceturtdaļas ievadā, jo CBF guva pirmos 13 otrā puslaika punktus, kas pārsvaru no +7 palielināja līdz +20.

Kamēr daudzi atradās "Draft Bar" un piedalījās basketbola viktorīnā, tikmēr BK "Olaine" ar 99:91 apspēlēja piecatā uz spēli ieradušos BJBS "Rīga". Izšķirošais spēles pavērsiena punkts bija ceturtajā ceturtdaļā, kad "Olaine" ar 9:0 izrāvienu panāca tādu pašu pārsvaru uz tablo. Vislabāk uzvarētāju rindās performēja Edijs Ausējs (27 punkti, 13 atlēkušās bumbas, 8 rezultatīvas piespēles) un Jānis Indāns (11+12+8).

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"LSPA-2" – BK "Ķekava/Bebe.lv" 67:76 (Veliks 20+20ab; Jašuks 34, Ozoliņš 13+9ab+6rp)
"Alfrēda Kraukļa VEF" – "Hegelmann" 110:95 (Skramans 31+8ab+8rp; Lāčaunieks 18+14ab, Larionovs 18)
"Nenormāli cieti" – "Emerald/Zalaris" 104:69 (Prūsis 35, Kravalis 34+13ab+6rp; Vuļs 11, Purnis 11, Pakalns 11)
BK "Lubāna" – "Banku Augstskola" 76:95 (Pērkons 29+18ab; Zvagulis 37)
"Alfrēda Kraukļa VEF" – BJBS "Rīga" 68:118 (Strazdiņš 32+11ab; Jurgevics 26, Bērziņš 19+12rp)
"Realia" – BK "Ķekava/ISG" 86:73 (Sirmais 16; Priede 22)
"Rīgas Pašvaldības Policija" – "Rīdzene/Sportapunkts.lv" 92:69 (Brumermanis 34+8ab+8rp+6pb; Zariņš 15)
"CBF Binders" – "exNexum" 72:53 (Barbejs 21; Rutkovskis 17)
BK "Olaine" – BJBS "Rīga" 99:91 (Ausējs 27+13ab+8rp, Indāns 11+12ab+8rp; Bērziņš 20+8ab+12rp)