• Stils 2
  • Stils 3
  • Stils 2
  • Stils 3

Darba nedēļu ar trillera cienīgu spēli iesāka "LSPA-2" un "Realia". 14 reizes mača gaitā notika vadības maiņa, 14 reizes uz tablo bija neizšķirts, un vienāds punktu skaits bija arī pēc nospēlētām 40 minūtēm, bet papildus piecminūtē lielāka veiksme bija "Realia" pusē, kas izcīnīja minimālu uzvaru ar rezultātu 88:86.

"Banku Augstskola" visai pārliecinoši tika galā ar BS "Rīga" (85:65), un panākumu principā nokārtoja divi basketbolisti – Valts Iļģis guva 38 punktus, bet Kristers Rosmanis palīdzēja ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām.

BK "Ķekava/Bebe.lv" viesos lieliski iesāka spēli pret "exNexum" (10:1). Lai gan komanda turējās vadībā, laukuma saimnieki prata sadeldēt deficītu līdz minimumam, taču ceturtās ceturtdaļas ievadā Ķekava no +8 panāca +17, tādējādi izšķirot spēles likteni un uzvarot ar 91:76. Juris Stikāns kaldināja uzvaru ar 28 punktiem, 6 atlēkušajām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm.

Bez problēmām pie uzvaras tika BK "Olaine" – viesos sagrauta "Hegelmann" ar 105:74. Īpašas šaubas par "Olaines" uzvaru neradās, jo jau no pirmajām minūtēm komanda atradās vadībā un pārsvars pakāpeniski tika palielināts. Nebija lietas, ko Gatis Kalniņš nedarīja laukumā, jo viņa kontā 15 punkti, 9 atlēkušās bumbas, 6 rezultatīvas piespēles un 7 pārtvertas bumbas.

"Rīgas Pašvaldības Policija" ceturtdienas vakarā nebija viesmīlīga un sagrāva BK "Lubāna" ar rezultātu 96:69. Uzvarētāju rindās jāatzīmē vairāku spēlētāju sniegums – Toms Celmiņš guva 32 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, Edgaram Brumermanim 30 punkti un 12 bumbas, bet Salvis Mētra pievienoja 2 punktus, 7 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

Līdz pašai galotnei nebija zināms uzvarētājs mačā starp "CBF Binders" un "Nenormāli cieti/Zaķumuižu". Pateicoties 9:0 izrāvienam, "Nenormāli cieti" ceturtās ceturtdaļas izskaņā panāca neizšķirtu, tomēr sava laukuma priekšrocība darīja savu, kas pie uzvaras ļāva tikt CBF – 83:82. Edgars Barbejs kaldināja panākumu ar 21 punktu, 8 bumbām un 11 rezultatīvām piespēlēm, bet pretiniekiem pie "triple-double" tika Gints Kravalis – 23 punkti, 18 bumbas un 10 piespēles.

Vispārliecinošākā uzvara ceturtdien bija "Emerald/Zalaris" – 102:65 pret BK "Ķekava/ISG". Pēc pirmās ceturtdaļas +15, bet puslaikā jau +29. Trešajā nogrieznī viesi no dienvidiem nedaudz pietuvojās, tomēr ceturtajā ceturtdaļā "Emerald/Zalaris" atkal pierādīja savu varenību.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"LSPA-2" – "Realia" 86:88 (Pugačs 21, Zaļmežs 16+12ab+6rp; Slišāns 34+8ab+6pb)
BS "Rīga" – "Banku Augstskola" 65:85 (Jurgevics 15; Iļģis 38)
"exNexum" – BK "Ķekava/Bebe.lv" 76:91 (Niedrītis 30; Stikāns 28+6ab+10rp)
"Hegelmann" – BK "Olaine" 74:105 (Larionovs 19; Ausējs 32, Kalniņš 15+9ab+6rp+7pb)
"Rīgas Pašvaldības Policija" – BK "Lubāna" 96:69 (Celmiņš 32+14ab; Pērkons 20+11ab)
"CBF Binders" – "Nenormāli cieti/Zaķumuiža" 83:82 (Barbejs 21+8ab+11rp; Kravalis 23+18ab+10rp)
"Emerald/Zalaris" – BK "Ķekava/ISG" 102:65 (Arnītis 27+10ab, Krūze 23+17ab+6rp; Stilve 27)