OlyBet DDL 3. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 04.12.2021
OlyBet DDL 3. nedēļas spēļu apskats

Piecatā ir spēks: pirmdienas vakarā "Rīdzene92" uz maču pret BK "Ķekava/Bebe.lv" ieradās tikai piecu spēlētāju sastāvā, taču tas netraucēja tikt pie uzvaras ar 76:70. Ja Helvijs Rozenfelds guva 24 punktus, tad Jānis Matulis (nejaukt ar hokeja Matuli) 17 punktiem pievienoja 17 bumbas zem groziem.

 

Viena spēlētāja šovs: "Brīvsolim" izdevās tikt pie uzvaras pret "Banku Augstskolu" ar 65:56, un tas nebūtu iespējams bez Kristapa Horelika, kurš guva lielu daļu no komandas punktiem (30), kā arī izcīnīja 14 atlēkušās bumbas.

 

Drāma līdz pēdējām sekundēm: trešdienas vakarā ļoti saspringts izvērtās mačs starp BK "Karavīrs" un BK "Ķekava/ISG". Ceturtajā ceturtdaļā pēc 9:0 izrāviena viesi no Ķekavas panāca +4, tomēr nekas nebija beidzies. Mājinieki nepadevās, dažas sekundes pirms mača beigām ķekavietis Eināram Ervarts tika pie tehniskās piezīmes, un "Karavīrs" izlīdzināja rezultātu. Pēdējais vārds gan piederēja "Ķekavai" un Ivaram Vanagam, kurš līdz ar beigu signālu realizēja tālmetienu un izrāva 68:65 uzvaru. Noteikti, ka Ervarts ir parādā Vanagam kādu gardāku dzērienu.

 

18+: zinām, ka visām spēlēm jānoslēdzas līdz plkst. 21:00, tomēr maču starp "Emerald/Zalaris" un BK "Watex" nevar rādīt maziem bērniem, jo galarezultātā bija 44 punktu starpība – 44:88. "Emerald" neprata izmantot mājas grozus, realizējot tikai trīs tālmetienus no 30.

 

Iespaidīgie komandas biedri: darba nedēļu "Uriekstes Dravnieki" noslēdza ar uzvaru pār "ExNexum" (98:80), bet īpaši jāizceļ divi uzvarētāju spēlētāji – Nauris Bikovs (46 punkti, 13 atlēkušās bumbas, 7 rezultatīvas piespēles un 7 pārtvertas bumbas) un Kārlis Večens (32 punkti, 12 bumbas, 9 piespēles).

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Ķekava/Bebe.lv" – "Rīdzene92" 70:76 (Jašuks 19+12ab; Rozenfelds 24, Matulis 17+17ab)
"Banku Augstskola" – "Brīvsolis" 56:65 (Zeltiņš 15+12ab; Horeliks 30+14ab)
BK "Karavīrs" – BK "Ķekava/ISG" 65:68 (Ķudis 40+15ab; Stilve 20)
"Emerald/Zalaris" – BK "Watex" 44:88 (Ozoliņš 11; Darģis 20+16ab)
"Uriekstes Dravnieki" – "ExNexum" 98:80 (Bikovs 46+13ab+7rp+7pb, Večens 32+12ab+9rp; Millers 21)

3L

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Nikolajs Zotovs Zotovs34
Komanda Radex Brička33
Komanda Bankets Grīnbergs30
Komanda Radex Vilcāns25
Komanda Radex Eiduks23
SpēlētājiAS
Spēlētājs Nauris Bikovs Bikovs11
Komanda BK Iemetiens Zotovs7
Komanda Creditorum Pluksis6
Komanda Maestro Skramans5
Komanda BK Iemetiens Zarumba5
SpēlētājiREB
Spēlētājs Kristiāns Zarumba Zarumba17
Komanda Creditorum Gertners17
Komanda ASK Patria Mežaraups17
Komanda Radex Vilcāns14
Komanda Sparta Logistics Kleinbergs14
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Gundars Brička Brička35
Komanda BK Iemetiens Zarumba34
Komanda Radex Vilcāns31
Komanda BK Iemetiens Zotovs29
Komanda Creditorum Gertners29