OlyBet DDL finālā iekļūst BK Ķekava/Bebe.lv

EBL | entuziasti.com 18.05.2022
OlyBet DDL finālā iekļūst BK Ķekava/Bebe.lv

BK "Ķekava/Bebe.lv" – BK "Karavīrs" 83:72
(29:18; 15:18; 21:15; 18:21)

 

Sērijā līdz 2 uzvarām: BK "Ķekava/Bebe.lv" 2:0

 

Ķekavas komanda bija apņēmības pilna noslēgt sēriju savā laukumā. To varēja redzēt arī laukumā, jo bumba grozā krita biežāk nekā "Karavīram", un pirmās ceturtdaļas gaitā starpība pieauga līdz 11 punktiem – 29:18. Pirmā puslaika turpinājumā "Ķekava/Bebe.lv" audzēja handikapu, un uz brīdi komandu starpā bija jau 18 punkti. Lai mazliet atgrieztu pretiniekus uz zemes, "Karavīrs" guva 11 punktus pēc kārtas. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 44:36.

 

Otro puslaiku ar 8:0 izrāvienu iesāka "Ķekava/Bebe.lv". Starpība atkal pietuvojās 20 punktu robežai, un tāda tā praktiski bija arī visu ceturtdaļu. "Karavīrs" kopumā izpildīja divreiz vairāk soda metienu, taču ar to realizāciju bija kā bija. To pašu varēja arī teikt par tālmetieniem, jo bumba cauri tīkliņam no tālās distances krita reti. "Ķekavas" pārsvars turējās padsmit punktu robežās, un arī pēdējā ceturtdaļā "Karavīrs" nespēja atspēlēties.

 

Rezultatīvākie BK "Ķekava/Bebe.lv" spēlētāji ar 24 un 18 punktiem bija attiecīgi Raimonds Šulcs un Jānis Āre, savukārt BK "Karavīrs" komandā "double-double" noformēja Jānis Ķudis (19 punkti un 13 atlēkušās bumbas) un Andris Pētersons (12+15).

 

Jāuzteic BK "Ķekava/Bebe.lv" spēlētāji, jo regulārā sezona tika noslēgta tikai septītajā vietā, bet pirmajā kārtā tika izslēgta otra labākā komanda "Rīdzene92", kamēr "Karavīrs" bija trešā labākā.

3L

Divīzijas rezultivitātes līderi