OlyBet DDL pirmoreiz uzsāk sezonu ar divām divīzijām

EBL | entuziasti.com 20.10.2020

Darba dienu līgas sezona tika uzsākta Ādažos, kur vietējie "Emerald/Zalaris" uzņēma "DSN". Pirmo puslaiku kopumā labāk aizvadīja Rīgas basketbolisti, bet viss mainījās pēc pārtraukuma, jo "Emerald" trešo ceturtdaļu uzvarēja ar 27:11 un turpinājumā ieguva arī +22, beigās triumfējot ar 84:67. Nedēļu ar flirta spēli iesāka Roberts Bulāns, kuram 22 punkti, 8 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles.

Zaķumuižā pie uzvaras tika "Nenormāli cieti/Zaķumuiža", kas apspēlēja "Rīdzene92" ar rezultātu 69:55. "Rīdzene" nespēja izmatot izdevības, jo komanda no spēles realizēja tikai par 1 metienu mazāk nekā pretinieks, taču slikta bija gan tālmetienu (16,7%), gan soda metienu (18,2%) precizitāte.

Vēl 5 minūtes pirms mača beigām "LSPA-2" atradās iedzinējos ar 17 punktiem pret BK "Ķekava/ISG", taču turpinājumā sekoja 15:0 izrāviens, komandas šķīra vien daži punkti, tomēr Ķekava noturēja vadību un izcīnīja uzvaru ar 85:80. Studentiem jātrenē tālmetieni, jo no 25 metieniem mērķi sasniedza tikai trīs.

"Rīgas Pašvaldības Policija" ieradās Smārdē un sodīja vietējos basketbolistus jeb pārspēja "Brīvsoli" ar rezultātu 68:60. Labākais uzvarētāju rindās ar 14 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām bija Alfrēds Rozentāls, bet spēlējošais galvenais treneris Salvis Mētra pievienoja 12 punktus un 10 bumbas zem groziem.

Ļoti veiksmīgs sezonas sākums padevās "Realia" basketbolistiem, kuri nebija viesmīlīgi un sagrāva "exNexum" ar rezultātu 92:53. Jāizceļ tas, ka "Realia" divpunktu metienus realizēja ar 68,3% precizitāti, kamēr "exNexum" no tālās distances meta ar 14,7% (ne)precizitāti.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Emerald/Zalaris" – "DSN" 84:67 (Bulāns 22+8ab+7rp; Batarags 13)
"Nenormāli cieti/Zaķumuiža" – "Rīdzene92" 69:55 (Kravalis 15; Epners 12+12ab+5pb)
BK "Ķekava/ISG" – "LSPA-2" 85:80 (Vanags 31; Silenieks 24+7ab+5rp)
"Brīvsolis" – "Rīgas Pašvaldības Policija" 60:68 (Krasovskis 18, Elviks 14+20ab; Rozentāls 14+12ab)
"Realia" – "exNexum" 92:53 (Darģis 27+16ab, Priede 13+5ab+10rp; Brutāns 13)