OlyBet DDL Uriekstes dravnieki pusfināla sēriju iesāk ar uzvaru

EBL | entuziasti.com 07.05.2022
OlyBet DDL Uriekstes dravnieki pusfināla sēriju iesāk ar uzvaru

"Uriekstes Dravnieki" – BK "Ķekava/ISG" 106:88
(22:19; 27:19; 26:28; 31:22)

 

Sērijā līdz 2 uzvarām: "Uriekstes Dravnieki" 1:0

 

Pirmajās minūtēs labāku basketbolu demonstrēja "Uriekstes Dravnieki", kas iekrāja dažu punktu handikapu, taču "Ķekava" ar septiņu punktu izrāvienu pārņēma vadības grožus. Tas gan nebija uz ilgu, jo "Dravnieki" atbildēja ar precīziem metieniem, turklāt otrajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars turpināja augt. Ceturtdaļas beigās starpība pārsniedza desmit punktu robežu, pēc pirmā puslaika uz tablo esot 49:38.

 

Pēc pārtraukuma abas komandas spēlēja rezultatīvi, un "Ķekava/ISG" neļāva pretiniekiem nekur tālu tikt. Deviņi punkti starpā bija pirms izšķirošajām desmit minūtēm, tomēr intriga bija tikai pirmajā ceturtdaļas pusē. Pēdējās minūtēs "Dravnieki" meta krietni precīzāk, un pārsvars tuvojās 20 punktiem, pēc 6:0 izrāviena panākot +19. Komandai vairs nepieciešama tikai viena uzvara, lai iekļūtu finālā!

 

Ar rezultatīvu sniegumu "Uriekstes Dravnieku" rindās izcēlās trīs spēlētāji – Mārtiņš Vīņauds (30 punkti), Nauris Bikovs (25) un Mārtiņš Vīņauds (22). BK "Ķekava/ISG" komandā rezultatīvākie ar 17 un 16 punktiem bija attiecīgi Toms Roziņš un Ivars Vanags.

SL

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Gunta Baško Baško24
Komanda BS Jugla Jansone21
Komanda Pazudušās Pērles Mūrniece17
Komanda Avantis Veinberga15
Komanda BS Jugla Jansone13
SpēlētājiAS
Spēlētājs Zane Lapsiņa Lapsiņa6
Komanda Avantis Baško6
Komanda A.R.T. Skromane4
Komanda Pazudušās Pērles Smilgdrīva4
Komanda A.Kraukļa VEF Leja4
SpēlētājiREB
Spēlētājs Gunta Baško Baško18
Komanda BS Jugla Jansone11
Komanda A.R.T. Vasiļenoka11
Komanda A.R.T. Skromane10
Komanda Pazudušās Pērles Grabe9
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Gunta Baško Baško39
Komanda BS Jugla Jansone24
Komanda Pazudušās Pērles Grabe18
Komanda Pazudušās Pērles Smilgdrīva17
Komanda BS Jugla Veina15