OlyBet Extra līgā - BK Apsardze trešo reizi pārspēj O'Learys, Skaistuma Institūtam un Scandit fusion/Mitigate svarīgas uzvaras cīņā par play off

EBL | entuziasti.com 14.02.2023

Daudzās vadības maiņas: sīva spēle izvērtās starp "Scandic Fusion/Mitigate" un "Kraukļiem", ko apliecina tas, ka komandu starpā vairāk par astoņiem punktiem nebija. Piecas minūtes pirms mača beigām "Kraukļi" atradās vadībā ar diviem punktiem, tomēr komandas uzbrukums apstājās, atlikušajā laikā gūstot tikai piecus punktus, kamēr SFM atbildēja ar 12 un uzvarēja ar 79:74. Kopumā vadības maiņa notika 16 reizes.

Potītes un septītā uzvara pēc kārtas: "Apsardze ir jāciena" turpina rādīt, ka šī komanda būs jārespektē. "Apsardzei" un "O'Learys" nepatīkams bija otrā puslaika sākums, jo potītes savainojumos iedzīvojās abu komandu spēlētāji. Vadībā visu laiku atradās "Apsardze" un pēdējā nogriežņa ievadā ar 7:0 izrāvienu panāca lielāko pārsvaru mačā (+12), kas noveda pie 91:83 uzvaras.

Progress: sezonas pirmajā spēlē "Skaistuma Institūts" zaudēja "RSU-2" ar -32. Janvāra beigās "Skaistie" piekāpās jau vairs tikai ar desmit punktiem, bet aizvadītajā kārtā beidzot izdevās uzvarēt – 84:71. Jāteic, ka šajā mačā šaubas par uzvaru neradās, jo pirmā puslaika beigās uz tablo bija 42:16. Lielāko daļu no visiem komandas punktiem guva Toms Ķēdis (27 punkti) un Māris Ramanis (22).

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Scandic Fusion/Mitigate" – "Kraukļi" 79:74 (Storostits 27+14ab; Krūzītis 21, Mellenbergs 17+9ab+9rp)
BK "Apsardze ir jāciena" – "O'Learys" 91:83 (Saulītis 34+23ab; G. Epners 34)
"RSU-2" – "Skaistuma Institūts" 71:84 (Putniņš 15+8ab+5rp, Schuh 15; Ķēdis 27)