OlyBet Extra līgas 18. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 11.04.2022

Pārliecinoša uzvara un "triple-double": patīkama svētdiena bija "Anzāģe/BFT" basketbolistiem, kas jau pirmajā ceturtdaļā guva 19 punktus pēc kārtas, un tas bruģēja ceļu pretī panākumam pār "Skaistuma Institūtu" – 109:76. Īpaši produktīvs bija Jānis Zemels, kuram 27 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles.

Vēl viens "triple-double": ar rezultatīvu basketbolu priecēja arī BK "Dolāri" un "Makit/Scandic Fusion". Labāk gan veicās "Dolāriem", kas triumfēja ar 100:82. Kamēr Daniels Tīde sekmēja panākumu ar 42 punktiem, tikmēr Dāvim Matīsam Žildem 26 punkti, 14 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles, kā arī sešas pārtvertas bumbas.

Otrais puslaiks: BK "Herkuless" aizvadīja sliktas pirmās 20 minūtes pret "RSU-2", nonākot iedzinējos ar astoņiem punktiem. Situācija mainījās pēc pārtraukuma, kad komanda kopumā ielaida tikai 25 punktus, kas trešajā ceturtdaļā ļāva atspēlēties, bet ceturtajā iegūt jau pieklājīgu pārsvaru. Beigās uzvara ar 80:69.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Skaistuma Institūts" – "Anzāģe/BFT" 76:109 (Šteins 20, Liepiņš 20+8ab+7rp; Zemels 27+13ab+12rp)
BK "Dolāri" – "Makit/Scandic Fusion" 100:82 (Tīde 42, Žilde 26+14ab+10rp+6pb; Kliesmets 30)
BK "Herkuless" – "RSU-2" 80:69 (Burkevics 24+11ab+6rp; Schuh 25)