OlyBet Extra līgas 6. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 04.11.2019

Nikola Mazura ērā "Anzāģe" ir nepārspēta! Jānim Leimanim 33 punkti, Reinim Ščerbinskim 19 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles, Nikolajam Mazuram 10 punkti, 6 bumbas un 8 piespēles, bet "Anzāģe" ar rezultātu 94:75 pārspēja "OWF".

Interesantas interpretācijas var veikt no BK "Dolāri" un "Pafbet.lv" dueļa. Mačā ar rezultātu 82:77 uzvarēja "Pafbet". Šo situāciju varētu pārfrāzēt šādi – kādā izklaides vietā tika investēti dolāri ar mērķi iegūt papildus līdzekļus, taču galarezultātā pie ienākumiem tika izklaides vieta.

Viegls mačs padevās "UBS" komandai, jo "Makit/Scandic Fusion" sagrauta ar rezultātu 100:68. Vienīgais pozitīvais "Makit" komandā ir atrodams Artūra Storostita personā – 29 punkti un 18 atlēkušās bumbas.

Extra līgas kārta noslēdzās ar "RSU-2" uzvaru pār "Skaistuma Institūtu" (82:67). "Skaistuma" spēlētājs Vladimirs Bessmertnovs spēles gaitā aizmeta garām visus 4 tālmetienus, toties puslaika pārtraukumā iemeta 3 tālos 10 sekunžu laikā. Vai personīgās intereses tika noliktas pirmajā vietā?

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Anzāģe" – "OWF" 94:75 (Leimanis 33, Ščerbinskis 19+11ab+7rp; Gaigalietis 20)
BK "Dolāri" – "Pafbet.lv" 77:82 (Melderis 22+12ab; G. Epners 24, Krūms 20+6ab+6rp)
"Makit/Scandic Fusion" – "UBS" 68:100 (Storostits 29+18ab; Ozoliņš 23)
"Skaistuma Institūts" – "RSU-2" 67:82 (Ramanis 29; Blumbergs 16)