OlyBet Izaicinājuma kausā - Vizulis palīdz Sapienam izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas, Vilks paceļ Vienradžus spārnos un Baltijas Baseinu varenais trio pārspēj GāzeLV

EBL | entuziasti.com 28.02.2023
OlyBet Izaicinājuma kausā - Vizulis palīdz Sapienam izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas, Vilks paceļ Vienradžus spārnos un Baltijas Baseinu varenais trio pārspēj GāzeLV

Pirmais puslaiks: "NARM" ar lielu apņēmību sāka spēli pret "TET". Pateicoties 11 punktu izrāvienam pirmajā ceturtdaļā, "NARM" panāca 13 punktu handikapu, bet pēc pirmā puslaika atradās vadībā jau ar 20 punktiem. Galvenais panākuma kaldinātājs "NARM" rindās bija Kārlis Dundurs, kurš laukumā darīja visu – 20 punkti, sešas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles un piecas pārtvertas bumbas.

 

Lieliskais Vizulis: cīņa starp divām pastarītēm "Sapiens" un "Jēkabpils/Ošukalns" izvērtās ļoti sīva. Ceturtās ceturtdaļas vidū Jēkabpilij piederēja trīs punktu pārsvars, taču atlikušo laiku "Sapiens" uzvarēja ar 13:6, tādējādi tiekot pie 72:68 panākuma. Lielisku sniegumu demonstrēja Valdis Vizulis, kurš guva 24 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas.

 

Ar pieciem ragiem par īsu: uz maču "Vienradži" ieradās tikai piecu spēlētāju sastāvā, un spēles sākumā viņi saņēma aukstu dušu, jo "2centi" izvirzījās vadībā ar 17:4. Lielākais "Vienradžu" deficīts bija 22 punkti, ceturtajā ceturtdaļā komanda sāka pietuvoties bīstami tuvu, taču "2centi" nesagandēja sev svētdienu un uzvarēja ar 84:80. "Vienradžu" rindās jāizceļ Toms Vilks, kuram "triple-double" ar 27 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un desmit rezultatīvām piespēlēm.

 

Starpība soda metienos: turnīra tabulas trešajā vietā nostiprinājusies "Baltijas Baseini/Pasēdēšana", jo apspēlēta tiešā konkurente "GāzeLV" ar 88:78. Lielā mērā var teikt, ka visu izšķīra soda metieni, jo "Baseini" iemeta tieši par desmit sodiņiem vairāk. Lielāko daļu no visiem BBP punktiem guva Artūrs Lūsis (31), Kaspars Ivanovs (20) un Kaspars Zālītis (18).

 

Čempionu tikšanās: savā starpā tikās pagājušās sezonas Izaicinājuma kausa čempione "Sportland" un 3. līgas labākā komanda "Farmers Paradise". Komandas jau mača ievadā apmainījās ar izrāvieniem, bet priekšā atradās "Fermeri", kas turpinājumā tā arī neatdeva vadību, izcīnīja uzvaru un nostabilizējās pirmajā vietā visā līgā.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"TET" – BK "NARM" 63:85 (Zvejnieks 16+10ab+6rp; Dundurs 20+6ab+5rp+5pb)
"Sapiens" – "Jēkabpils/Ošukalns" 72:68 (V. Vizulis 24+18ab; Arnītis 23+10ab)
"Vienradži" – "2centi" 80:84 (Vilks 27+10ab+10rp; Pučka 30)
"Baltijas Baseini/Pasēdēšana" – "GāzeLV" 88:78 (Lūsis 31; Valdmanis 22)
"Sportland" – "Farmers Paradise" 75:84 (Zaļmežs 25+11ab; Kalniņš 28)

SL

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Gunta Baško Baško24
Komanda BS Jugla Jansone21
Komanda Pazudušās Pērles Mūrniece17
Komanda Avantis Veinberga15
Komanda BS Jugla Jansone13
SpēlētājiAS
Spēlētājs Zane Lapsiņa Lapsiņa6
Komanda Avantis Baško6
Komanda A.R.T. Skromane4
Komanda Pazudušās Pērles Smilgdrīva4
Komanda A.Kraukļa VEF Leja4
SpēlētājiREB
Spēlētājs Gunta Baško Baško18
Komanda BS Jugla Jansone11
Komanda A.R.T. Vasiļenoka11
Komanda A.R.T. Skromane10
Komanda Pazudušās Pērles Grabe9
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Gunta Baško Baško39
Komanda BS Jugla Jansone24
Komanda Pazudušās Pērles Grabe18
Komanda Pazudušās Pērles Smilgdrīva17
Komanda BS Jugla Veina15