OlyBet Izaicinājuma kausa 1/4 finālā - GāzeLV ar Valdmani priekšgalā izvelk +1 un Farmers Paradise iekrāj pamatīgu pārsvaru pret Vervo

EBL | entuziasti.com 28.03.2023
OlyBet Izaicinājuma kausa 1/4 finālā - GāzeLV ar Valdmani priekšgalā izvelk +1 un Farmers Paradise iekrāj pamatīgu pārsvaru pret Vervo

Ceturtdaļfināls

 

"Vervo" – "Farmers Paradise" 58:92
(12:17; 13:25; 16:26; 17:24)

 

Pēc pirmās spēles: "Farmers Paradise" +34

 

Jau no pirmajām minūtēm pārsvars bija "Farmers Paradise" pusē, kas pēc nospēlētām piecām minūtēm atradās vadībā ar 8:0. Metienus sāka realizēt arī "Vervo", un pēc pirmās ceturtdaļas starpība bija pieci punkti, taču nākamo desmit minūšu laikā "Fermeri" sāka būvēt pārsvaru. Ja vēl ceturtdaļas vidū tie bija tikai seši punkti, tad puslaika pārtraukumā sasniedza jau 17 (42:25).

 

Starpība turpināja augt arī trešajā ceturtdaļā. "Farmers Paradise" guva 12 punktus pēc kārtas, tādējādi no +18 panākot +30, bet nākamos sešus punktus guva "Vervo". Rezultāta starpība turpināja būt liela, turklāt pieauga arī pēdējā nogrieznī. "Vervo" būs jārāda zili brīnumi atbildes mačā, lai varētu atspēlēties no 34 punktu deficīta.

 

Rezultatīvākais "Farmers Paradise" spēlētājs ar 19 punktiem bija Roberts Martini, kamēr Kārlim Kraujam 17 punkti un desmit bumbas zem groziem. Matīss Mamedovs izcēlās ar 20 punktiem "Vervo" rindās, bet Jānis Dumburs pievienoja 11 punktus, desmit atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles.

 

"Vienradži" – "GāzeLV" 91:92
(31:21; 16:15; 22:31; 22:25)

 

Pēc pirmās spēles: "GāzeLV" +1

 

Ļoti labi spēli iesāka "GāzeLV", kas izcēlās ar lielu rezultativitāti, pirmo piecu minūšu laikā gūstot jau 18 punktus. "GāzeLV" izvirzījās vadībā ar astoņiem punktiem, tomēr turpinājumā uzbrukums apstājās, jo ceturtdaļu ar 18 punktiem pēc kārtas pabeidza "Vienradži". Otrajā ceturtdaļā "Vienradži" turpināja būt pārliecinošāki, kas deva +16, bet līdz pārtraukumam starpība mazliet samazinājās – 47:36.

 

Lai gan pirmos četrus otrā puslaika punktus guva "Vienradži", pretinieki sāka dzīties klāt, izceļoties ar 8:0 izrāvienu. Līdz ceturtdaļas beigām starpība saruka līdz diviem punktiem, un tādā garā spēle ritēja līdz pat ceturtās ceturtdaļas beigām. Pašā galotnē vadībā jau bija "GāzeLV", kas pēc pirmās spēles atrodas vadībā ar vienu punktu.

 

Rezultatīvākais "GāzeLV" spēlētājs bija Jēkabs Valdmanis, kurš ne tikai guva 24 punktus, bet arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, kamēr "Vienradžiem" Jānis Eiduks pievienoja 26 punktus un 16 bumbas zem groziem.