OlyBet Izaicinājuma kausa 18. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 22.03.2022

Dinamiskais duo: aizvadot spēli tikai piecu vīru sastāvā, BK "NARM" apspēlēja "Plēsoņas" ar 79:74. Lielāko daļu no uzvarētāju punktiem guva Kārlis Pozņakovs (36) un Jurģis Dudeks (21), turklāt, kas interesanti, komanda izcīnīja par 25 atlēkušajām bumbām mazāk.

Ilgais basketbols: ar 40 minūtēm uzvarētāja noskaidrošanai nepietika spēlē starp "Kreisā Krasta Buļļiem" un "TET". Lai gan otrie spēles gaitā iekrāja 15 punktu pārsvaru, "Buļļiem" izdevās sekmīgi atspēlēties un izcīnīt uzvaru ar 76:74. Jāuzteic KKB sekmīgā spēle ar bumbu, jo pieļautas tikai septiņas kļūdas, kamēr pretiniekiem par deviņām vairāk.

Izmantotā groza apakša: jau pirmajā ceturtdaļā "Kraukļi" lielā mērā nokārtoja uzvaru pret "Sapiens", jo pārsvars bija rakstāms ar diviem cipariem. "Kraukļi" mača gaitā izpildīja par 27 metieniem vairāk, kā arī izcīnīja par 20 atlēkušajām bumbām vairāk, turklāt lielu uzsvaru lika uz groza apakšu, no kurienes gūti 56 punkti. Maziņš rūgtums gan bija, jo neizdevās sasniegt 100 – 99:79.

Vairāk bumbu = vairāk iespēju: sīva spēkošanās izvērtās starp "Moduls Engineering" un "Baltijas Baseini/SG". Panākumu "Moduls Engineering" nokārtoja vien ceturtajā ceturtdaļā (82:74), un lielā mērā uzvara bija iespējama, pateicoties pārsvaram atlēkušajās bumbās, jo komanda izcīnīja par 30 bumbām vairāk.

Baudāmais basketbols: ļoti rezultatīva un aizraujoša bija spēle starp "Vervo" un "Vienradžiem". Visas ceturtdaļas bija rezultatīvas, un ceturtās ceturtdaļas vidū "Vervo" ar 97 punktiem bija ne tikai tuvu 100, bet arī uzvarai, jo pārsvars bija desmit punkti, tomēr "Vienradži" atspēlējās un panāca pagarinājumu, kurā gan "Vervo" nokārtoja uzvaru ar 119:116. Daudz darba bija arī tiesnešiem, jo kopā izpildīti 58 soda metieni.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Plēsoņas" – BK "NARM" 74:79 (Millers 25+19ab; Pozņakovs 36)
"Kreisā Krasta Buļļi" – "TET" 76:74 (1OT) (Veiders 28+12ab; Cīrulis 17+12ab)
"Sapiens" – "Kraukļi" 79:99 (V. Vizulis 17+10ab; Mellenbergs 30+7ab+5rp+5pb)
"Moduls Engineering" – "Baltijas Baseini/SG" 82:74 (Indrikovs 20+19ab; Ivanovs 31)
"Vervo" – "Vienradži" 119:116 (1OT) (Dumburs 35+16ab+6rp; Vilks 34+11ab+13rp+6pb)