OlyBet Izaicinājuma kausa 8. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 21.12.2021

Lielais izrāviens: "Sportland" nodrošināja uzvaru pār "T.G.I.F." ar vienu izrāvienu otrajā puslaikā. Puslaika pārtraukumā "Sportland" atradās iedzinējos ar -1, taču pēc pārtraukuma komanda guva 18 punktus pēc kārtas, salaužot spēles gaitu, kas beigās noveda pie uzvaras ar 82:51.

Diena pret nakti: arī "Klīrenss" aizvadīja divus dažādus puslaikus. Noslēdzoties pirmajām 20 minūtēm, komanda zaudēja ar 13 punktiem, taču trešajā ceturtdaļā "Klīrenss" guva 23 punktus, kam tika pievienoti vēl 22, tādējādi atspēlējoties un izcīnot uzvaru pār "Moduls Engineering" ar 74:66.

Vienradzis > bullis: interesants duelis bija svētdien, jo savā starpā tikās "Vienradži" un "Kreisā Krasta Buļļi". Jau pirmajā ceturtdaļā "Vienradži" ielika pamatus uzvarai (31:16, galarezultātā 108:73), un iespaidīgu spēli aizvadīja Reinis Egle, kurš guva 19 punktus, izcīnīja 21 bumbu zem groziem un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

"Pēdējais valsis": pēc trim ceturtdaļām "Sapiens" atradās vadībā ar 55:53 pret "Baltijas Baseiniem/SG", vēlāk nonākot iedzinējos arī ar četriem punktiem, taču 12:0 izrāviens mainīja visu spēles gaitu, aizvedot komandu pie uzvaras ar 83:71.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"T.G.I.F." – "Sportland" 51:82 (Putniņš 12; Bērziņš 17+8ab+5rp, Pugačs 17)
"Moduls Engineering" – "Klīrenss" 66:74 (Purkalītis 17, Gundegs 15+12ab+8rp; Spole 17, Tutāns 17)
"Vienradži" – "Kreisā Krasta Buļļi 108:73 (Eiduks 32+8ab+6rp, Egle 19+21ab+7rp; Balodis 19)
"Sapiens" – "Baltijas Baseini/SG" 83:71 (V. Vizulis 34+10ab; Ivanovs 18)