OlyBet sieviešu līgā - ASK Ladies triumfē regulārajā sezonā, BK Turība pārspēj A.R.T. un A.R.T. pēdējā uzvarot Ķekavu izcīna vietu play-off

EBL | entuziasti.com 19.03.2023
OlyBet sieviešu līgā - ASK Ladies triumfē regulārajā sezonā, BK Turība pārspēj A.R.T. un A.R.T. pēdējā  uzvarot Ķekavu izcīna vietu play-off

Lieliskā aizsardzība: regulāro sezonu uz pozitīvas nots noslēdza "Turība". Pirmo trīs ceturtdaļu laikā neielaižot vairāk par deviņiem punktiem, studentes iekrāja 20 punktu handikapu pret "A.R.T.", bet beigās uzvarēja ar 55:42. Viešņas izpildīja par 19 soda metieniem vairāk, taču iemeta tikai par deviņiem vairāk.

Pirmās: ar uzvaru un pirmo vietu tabulā regulāro sezonu noslēdza "ASK Ladies", kas grūtā mačā apspēlēja "Avantis" – 56:52. Kārtējo dominējošo spēli aizvadīja Ieva Kūlīte, kura guva 16 punktus, izcīnīja 24 atlēkušās bumbas, atdeva septiņas rezultatīvas piespēles un pārtvēra piecas bumbas, pelnīti kļūstot par regulārās sezonas MVP.

Bez uzvarām: atgriešanās sezonas SBK "Ķekava" bija ļoti grūta, jo tā arī neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru. Visas cerības bija uz pēdējo maču, taču "A.R.T." otrajā ceturtdaļā pabeidza 14:0 izrāvienu, kas priekšlaicīgi parādīja to, kādā gultnē būs mačs. "A.R.T." izcīnīja pārliecinošu panākumu (79:35), turklāt trīs uzvarētāju spēlētājas kopā guva vairāk punktus nekā pretinieces kopā.