OlyBet Sieviešu līgā – Dreimanei triple-double ar blokiem, Universitāšu duelī triumfē LSPA

EBL | entuziasti.com 27.03.2024
OlyBet Sieviešu līgā – Dreimanei triple-double ar blokiem, Universitāšu duelī triumfē LSPA

Divu universitāšu duelis vienmēr ir interesanti, un "LSPA" pēc pirmā mača atrodas vadībā ar 14 punktiem pret BK "Turība". Lielā mērā visu noteica trešā ceturtdaļa, kuras laikā "LSPA" no +2 panāca +10. Uzvarētāju rindās nebija vienas izteiktas līderes, jo piecas no 12 guva vismaz deviņus punktus.

 

Pamatīgus pamatus uzvarai sērijā ielikušas "Pazudušas Pērles" – 74:21 pret "A.R.T." pēc aizvadītām 40 minūtēm. Pati spožākā no visām pērlēm bija Anna Dreimane, kura ne tikai guva 18 punktus, bet arī izcīnīja 18 atlēkušās bumbas un bloķēja desmit metienus!

 

Lai arī bija skaidrs, ka "A.R.T." sezona noslēgsies, dāmas to gribēja noslēgt ar panākumu. Otrajā ceturtdaļā ar 8:0 izrāvienu mākslinieces panāca +7, tomēr kopumā jāteic, ka spēle ritēja punkts punktā. "Pazudušās Pērles" nedominēja tā, kā to darīja pirmajā spēlē, turklāt lielākoties komanda bija iedzinējos. Piecas minūtes pirms beigām "A.R.T." atradās nelielā vadībā, tomēr galarezultātā neizšķirts – 51:51.

 

BK "Turība" vajadzēja atspēlēt 14 punktu deficītu, lai turpinātu sezonu. Pirmais puslaiks gan neliecināja par lielām izmaiņām sērijas gaitā, taču pēc 11:0 izrāviena trešās ceturtdaļas sākumā "Turība" panāca +9 uz tablo, bet summā +5 piederēja "LSPA". Diži tālāk "Turībai" aizskriet neizdevās, un "LSPA" prata nosargāt triumfu sērijā. Kas liedza "Turībai" pacīnīties par uzvaru? Tālmetieni – neviens precīzs metiens 21 mēģinājumā!