OLYBET SIEVIEŠU LĪGĀ – "PĒRLES" DEBIJAS SEZONĀ IEKĻŪST FINĀLĀ, "ASK LADIES" OTRAIS FINĀLS PĒC KĀRTAS

EBL | entuziasti.com 16.04.2024
OLYBET SIEVIEŠU LĪGĀ – "PĒRLES" DEBIJAS SEZONĀ IEKĻŪST FINĀLĀ, "ASK LADIES" OTRAIS FINĀLS PĒC KĀRTAS

 

 

"Pazudušās Pērles" pusfināla atbildes spēli pret "Avantis" iesāka pārliecinošāk un saviem +14 pēc pirmā mača pievienoja vēl astoņus punktus. "Avantis" negrasījās padoties, un dāmas spēja visai ātri atspēlēties. Pieredzējušās basketbolistes sāka palielināt intrigu, jo panāca sešu punktu handikapu uz tablo, tomēr "Pazudušās Pērles" negrasījās dot kādas cerības un guva desmit punktus pēc kārtas. Debijas sezonā "Pērles" spēlēs finālā!

 

Lielā intrigā pagāja "ASK Ladies" un "LSPA" atbildes mačs. Armijniecēm bija +10 no pirmās spēles, un svētdienas vakara pirmais puslaiks pagāja punkts punktā. Īstā jautrība sākās trešās ceturtdaļas otrajā pusē, kad "LSPA" guva astoņus punktus pēc kārtas un izvirzījās vadībā summā! Studentes turpināja atrasties vadībā, un spriedze tikai un vienīgi pieauga, jo vēl piecas minūtes pirms beigām "ASK Ladies" summā bija priekšā tikai ar +2.

 

Turpinājumā gan izpaudās mājinieču pieredze. Brīdī, kad komandas summā šķīra viens punkts, ASK izcēlās ar 8:0 izrāvienu. Pēdējo piecu minūšu laikā "LSPA" guva tikai trīs punktus, un "ASK Ladies" izdevās izvairīties no fiasko, iekļūstot otrajā finālā pēc kārtas. Regulārās sezonas MVP Ieva Apare guva 16 punktus un izcīnīja 26 atlēkušās bumbas.