Pafbet - OlyBet Extra līgas Čempioni!

EBL | entuziasti.com 13.07.2020
Pafbet - OlyBet Extra līgas Čempioni!

Par 3. vietu

 

"UBS" – "Anzāģe" 72:78
(17:28; 13:13; 18:19; 24:18)

 

Līdz pirmajiem punktiem bronzas mačā nācās pagaidīt nepilnu minūti, un ar precīzu tālmetienu rēķinu atklāja "Anzāģe". Komanda arī pakāpeniski palielināja pārsvaru, kamēr "UBS" centās turēt līdzi, tomēr tas nesanāca īpaši labi, jo pēc pirmās ceturtdaļas komandai jau -11. Otrā ceturtdaļa pagāja bez lieliem izrāvieniem, kas labāk gan bija "Anzāģe" komandai. Pēc pirmā puslaika 30:41 uz rezultāta tablo.

 

Arī trešā ceturtdaļa pagāja līdzīgā stilā kā otrā, un "UBS" bija beidzot kaut kas jādara lietas labā, lai atgrieztu intrigu. Gūstot pirmos deviņus ceturtās ceturtdaļas punktus, "UBS" pietuvojās līdz triju punktu deficītam, taču atbildi uzreiz deva "Anzāģe", kas guva nākamos astoņus punktus. Cik ātri intriga atgriezās, tik ātri tā arī pazuda, un "Anzāģe" šajā sezonā izcīna bronzas medaļas!

 

Par rezultatīvāko "Anzāģe" spēlētāju ar 27 punktiem kļuva Jānis Zemels, bet 9 punkti, 17 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles Arvja Savčenko kontā. Lauris Bērziņš "UBS" kontu papildināja ar 22 punktiem, bet Nauris Metnieks izcēlās ar 11 punktiem, 20 atlēkušajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm.

 

Fināls

 

"RSU-2" – "Pafbet.lv" 84:89
(25:13; 20:27; 17:23; 22:26)

 

Stradiņu universitāte fināla ievadā priecēja ar acij tīkamāku basketbolu, kas deva rezultātu arī uz tablo. Pirmās ceturtdaļas vidū sešu punktu handikaps, kas līdz ceturtdaļas beigām tika dubultos. Otrās ceturtdaļas ievadā "RSU-2" pārsvars sasniedza jau +17, bet tad "no bedres" sāka rāpties ārā "Pafbet.lv". Krietni uzlabojot spēli abos laukuma galos, "Pafbet.lv" sadeldēja deficītu līdz pieciem punktiem, puslaika pārtraukumā dodoties pie 45:40.

 

Otrā puslaika sākumā ar dažiem precīziem metieniem "RSU-2" iekrāja +9, bet ar "otro vilni" atbildēja "Pafbet.lv", kas bija krietni spēcīgāks par pirmo. 15 punkti pēc kārtas, un "Pafbet.lv" izvirzījās jau vadībā! Studenti saņēmās un atspēlēja sešu punktu deficītu, tomēr pirms ceturtās ceturtdaļas +1 bija "Pafbet.lv" pusē. Sezonas pēdējo ceturtdaļu labāk iesāka "Pafbet.lv". Biežāk raidot metienus grozā, starpība pieauga līdz 8 punktiem. Kārtējo reizi savu spītu nodemonstrēja "RSU-2", jo desmit punktu izrāviens dažas minūtes vēlāk komandai deva 3 punktu pārsvaru.

 

Sākoties pēdējai minūtei, "RSU-2" bija +1 un bumbas kontrole, turklāt Edgars Lācis trīskāršoja pārsvaru. "Pafbet.lv" spēlētājs Kaspars Krūms atbildēja ar precīzu metienu, bet auta izspēlē kļūdījās studenti. Gatis Epners ar metienu no groza apakšas atguva vadības grožus "Pafbet.lv". Kristaps Epners aizsardzībā skaisti bloķēja pretinieku, pēc tam uzbrukumā panāca "Pafbet" +3, bet Gatis ar diviem soda metieniem nokārtoja zelta medaļas!

 

Gatis Epners "Pafbet.lv" komandā ar 33 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs, bet Kristaps Epners guva 25 punktus un izcīnīja 12 bumbas zem groziem. Rezultatīvākie "RSU-2" spēlētāji bija Ginters Ansis Blumbergs (24 punkti) un Edgars Lācis (20).

SL

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Sindija Kudule Kudule22
Komanda BK Kolibri/47.vsk Leimane18
Komanda SBK Ķekava Morusa16
Komanda Reaļnās Puķes/Ropažu novads Eida15
Komanda Avantis Voļska15
SpēlētājiAS
Spēlētājs Ilze Ieviņa-Moče Ieviņa-Moče6
Komanda LSPA Kudule5
Komanda Avantis Voļska5
Komanda BK Kolibri/47.vsk Leimane4
Komanda BS Jugla Jansone4
SpēlētājiREB
Spēlētājs Guna Zoltnere Zoltnere17
Komanda BK Kolibri/47.vsk Altrofa10
Komanda Avantis Žvarte10
Komanda A.R.T. Skromane10
Komanda LSPA Ramata8
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Eva Indriķe Indriķe20
Komanda Reaļnās Puķes/Ropažu novads Zoltnere20
Komanda BK Kolibri/47.vsk Altrofa20
Komanda LSPA Kudule19
Komanda BK Kolibri/47.vsk Leimane19