RADEX - OlyBet 3. līgas Čempioni!

EBL | entuziasti.com 18.04.2023
RADEX - OlyBet 3. līgas Čempioni!

Par 3. vietu

 

BK "Pilžņi" – "MEH" 49:59
(9:19; 15:11; 14:10; 11:19)

 

Pirmajās minūtēs punktus guva tikai "MEH", kas izvirzījās vadībā ar 13:0. Turpinājums tik sekmīgs vairs nebija, jo pārsvars nepieauga un "Pilžņi" spēja dažus metienus realizēt. Otrā ceturtdaļa ar ļoti baudāmu basketbolu nepriecēja, drīzāk bija vairāk cīņas un gribasspēka duelis. Šajā vidē labāk jutās "Pilžņi", kas vēl dažus punktus atguva, tiesa, puslaika pārtraukumā vadībā ar +6 atradās "MEH" (30:24).

 

Pēc pārtraukuma iniciatīva pārgāja jau "Pilžņi" pusē. Pateicoties astoņu punktu izrāvienam, komanda izvirzījās vadībā. Nekāds lielais apjukums neradās "MEH" nometnē, jo komanda lielākas vaļības nepieļāva un līdz ceturtdaļas beigām atguva vadību. Ceturtās ceturtdaļas pirmā puse arī izšķīra bronzas likteni, jo "MEH" guva divreiz vairāk punktu nekā "Pilžņi" un pārsvars sasniedza astoņus punktus. Lai gan starpība nebija liela, šādā mačā tas nozīmēja daudz. "MEH" spēlēja prasmīgi un novadīja maču līdz uzvarai.

 

Rezultatīvākais "MEH" spēlētājs ar 16 punktiem bija Aleksis Ābols, kamēr 14 punkti un 17 bumbas zem groziem Arta Penkas rēķinā. "Pilžņi" komandā visvairāk punktu guva Toms Neilands (18) un Rolands Verščagins (13).

 

Fināls

 

"Radex" – "Koka Roka" 78:67
(20:14; 27:11; 16:22; 15:20)

 

Pašās pirmajās minūtēs vadībā atradās "Koka Roka", bet pamazām "Radex" sāka būvēt savu pārsvaru. Ja pēc pirmās ceturtdaļas "Radex" piederēja sešu punktu handikaps, tad nākamais nogrieznis bija ļoti jaudīgs, jo pirmo piecu minūšu laikā "Radex" guva 13 punktus, kamēr "Koka Roka" tikai divus, starpībai sasniedzot jau 17 punktus. Puslaika pēdējos sešus punktus guva "Radex", pārtraukumā rezultātam esot 47:25.

 

Laika vairs nebija palicis daudz, tomēr nevarētu teikt, ka "Koka Rokai" izdevās ievērojami mainīt spēles gaitu. Jā, trešo ceturtdaļu komanda uzvarēja, tomēr rezultāta starpība tik un tā bija 16 punkti. Pirmos piecus pēdējā nogriežņa punktus guva "Radex", bet ar 7:0 izrāvienu atbildēja "Koka Roka". Starpība turpinājumā ruka, tomēr tik un tā neradījās šaubas, ka "Radex" varētu neuzvarēt. Brīnumi izpalika, un "Radex" kļuva par čempioni!

 

Jānis Eiduks sekmēja "Radex" zelta medaļas ar 29 punktiem, kamēr Gundars Brička guva 22 punktus, izcīnīja 17 atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Galvenais "Koka Rokas" spēlētājs bija Kristers Pauls Maura, kurš guva 26 punktus.

EL

Divīzijas rezultivitātes līderi