Sportland - OlyBet Izaicinājuma kausa Čempioni!

EBL | entuziasti.com 11.05.2022
Sportland - OlyBet Izaicinājuma kausa Čempioni!

Par 3. vietu

 

"Vienradži" – "Jēkabpils/Ošukalns" 104:118
(30:28; 26:35; 28:22; 20:33)

 

Spēles sākums bija ļoti rezultatīvs, kas nelika vilties sanākušajiem līdzjutējiem. Komandas nekautrējās izpildīt tālmetienus, un nedaudz sekmīgāk grozam uzbruka "Vienradži". Jau pirmo desmit minūšu laikā komandas kopā guva 58 punktus (30:28), un otrajā ceturtdaļā "Jēkabpils" spēlēja labāk abos laukuma galos, kas ļāva izvirzīties vadībā. Precīzu metienu netrūka, un pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo bija 56:63.

 

"Vienradži" otrā puslaika sākumā guva deviņus punktus pēc kārtas, atgūstot vadību, turklāt visu ceturtdaļu spēle ritēja punkts punktā. Tas nozīmēja ļoti interesantu ceturto ceturtdaļu, taču pamazām pārsvaru sāka krāt "Jēkabpils". Brīdī, kad "Vienradži" atradās vadībā ar pieciem punktiem, "Jēkabpils" uzsāka 13 punktu izrāvienu. Tas arī bija pavērsiena punkts bronzas spēlē, un "Vienradži" nespēja atspēlēties, līdz ar to "Jēkabpils" tika pie bronzas medaļām!

 

"Jēkabpils/Ošukalns" komandā labākais bija Artis Arnītis, kurš guva 35 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, kamēr Matīsa Caunes kontā 28 punkti. Rezultatīvi "Vienradžu" komandā bija Toms Vilks (26 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 18 rezultatīvas piespēles), Jānis Vilcāns (24 punkti) un Jānis Eiduks (22).

 

Fināls

 

"Moduls Engineering" – "Sportland" 66:77
(18:18; 21:16; 17:19; 10:24)

 

Pirmajās minūtēs bija īsts tālmetienu lietus. Neviena no komandām gan neieguva vērā ņemamu pārsvaru, bet otrajā ceturtdaļā "Moduls Engineering" mazliet aizgāja pa priekšu. Lieliski spēlēja Jānis Zicāns, kurš brīžiem vienpersoniski vilka "Inženierus" uz priekšu. Dodoties puslaika atpūtā, rezultāts uz tablo bija 39:34.

 

Otrā puslaika ievadā "Sportland" atspēlējās un panāca nelielu vadību, tomēr "Moduls Engineering" atguvās, atrodoties vadībā ar trim punktiem pirms pēdējām desmit minūtēm. Izšķirošā nogriežņa ievadā ME piederēja dažu punktu handikaps, bet tad "Sportland" sāka pārņemt iniciatīvu.

 

Brīdī, kad starpība bija trīs punkti, "Sportland" vienā uzbrukumā guva sešus punktus un izvirzījās vadībā. Turpinājumā rezultatīvs bija Intars Jansons – vispirms savākta atlēkusī bumba uzbrukumā un gūti punkti, vēlāk arī precīzs pustālais un tālmetiens. "Moduls Engineering" pietrūka papildspēku uzbrukumā, jo divi no līderiem bija izkrituši no ierindas, un to ļoti sekmīgi izmantoja "Sportland". Kopumā komanda guva spēles pēdējos astoņus punktus un izcīnīja Izaicinājuma kausa zelta medaļas!

 

Čempiones rindās par trim rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Oto Grīnbergs (22 punkti), Intars Jansons (15) un Gvido Zaļmežs (14). Galvenais punktu guvējs "Moduls Engineering" komandā ar 28 punktiem bija Jānis Zicāns.