Steeldoors.lv/Ķekava – OlyBet DDL Čempioni!

EBL | entuziasti.com 29.04.2024
Steeldoors.lv/Ķekava – OlyBet DDL Čempioni!

 

Par 3. vietu

 

Bronzas cīņu "Uriekstes Dravnieki" iesāka labi, un komanda spēlēja rezultatīvi, ko ne līdz galam varētu teikt par "Banku Augstskolu". Pirmās ceturtdaļas otrajā viss gan pamainījās, jo studenti guva 12 bezatbildes punktus un izvirzījās vadībā ar +6. Studenti kopumā spēlēja ļoti rezultatīvi, taču otrajā ceturtdaļā "Dravnieki" spēja pretiniekus ierobežot. Rezultāta starpība bija minimāla, un pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo vēstīja par 55:49, vadībā esot "Banku Augstskolai".

 

Medaļu liktenis lielā mērā izšķīrās trešās ceturtdaļas ievadā, jo "Banku Augstskola" pirmās piecas minūtes uzvarēja ar 15:4, tādējādi iekrājot 17 punktu handikapu. Studentu pārsvars drīz vien sasniedza arī 24 punktus, tiesa, "Uriekstes Dravnieki" pusi no deficīta sadeldēja. Lai arī laika vēl bija gana, "Dravnieki" vēl vienam izrāvienam gatavi nebija, un "Banku Augstskola" nosargāja trešo vietu!

 

Ričards Tutāns aizmeta garām tikai trīs metienus un "Banku Augstskolas" labā guva 26 punktus, Krišjānis Kazulis sakrāja 24 punktus, bet Helvija Bundzenieka kontā 11 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Nauris Bikovs "Uriekstes Dravnieku" komandā izcēlās ar 24 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

 

Fināls

 

Finālspēles pirmajās minūtēs prasmīgāk darbojās BK "Karavīrs", kas uz tablo panāca 7:1 vadību, taču drīz vien "Steeldoors.lv/Ķekava" arī sāka realizēt metienus. Ķekava ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī sāka krāt pārsvaru, kas pēc 11:2 izrāviena sasniedza desmit punktu atzīmi. "Steeldoors.lv" spēlēja ļoti rezultatīvi, komanda piecu minūšu laikā guva 19 punktus un atradās vadībā ar 56:37 pēc pirmā puslaika.

 

Starpība turpināja augt arī trešajā ceturtdaļā, un Miezis kopā ar Avotiņu veda Ķekavu pretī zeltam. Jautājumi par mača iznākumu tika atbildēti pēc "Steeldoors.lv/Ķekava" 14:0 izrāviena, kas palielināja komandas pārsvaru līdz 32 punktiem. "Karavīrs" pēdējā ceturtdaļā deldēja mīnusus, tomēr bija krietni par vēlu, lai kaut ko saglābtu. Svinības ne tikai Mežaparkā, bet arī Ķekavā varēja sākties!

 

Nauris Miezis bija labākais "Steeldoors.lv/Ķekava" spēlētājs ar 31 punktu, 16 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet Eduards Avotiņš pievienoja 23 punktus un 15 bumbas zem groziem. BK "Karavīrs" komandā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Matīss Caune.

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Rihards Bērziņš Bērziņš27
Komanda BK Karavīrs Ķudis25
Komanda Septembra Saule Garaissils25
Komanda Alfrēda Kraukļa VEF Glāzers25
Komanda BK Karavīrs Aizpurs24
SpēlētājiAS
Spēlētājs Nauris Bikovs Bikovs10
Komanda Steeldoors.lv/Ķekava Miezis8
Komanda Brīvsolis Krasovskis7
Komanda Uriekstes Dravnieki Vanags7
Komanda BK Karavīrs Caune6
SpēlētājiREB
Spēlētājs Mairis Valdmanis Valdmanis15
Komanda Brīvsolis Elviks13
Komanda BK Karavīrs Mežaraups12
Komanda Uriekstes Dravnieki Bērziņš11
Komanda Uriekstes Dravnieki Banders11
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Nauris Miezis Miezis32
Komanda Uriekstes Dravnieki Bērziņš31
Komanda BK Karavīrs Aizpurs29
Komanda BK Karavīrs Ķudis28
Komanda Uriekstes Dravnieki Ozoliņš25