Virgin City – OlyBet 4. Līgas čempioni!

EBL | entuziasti.com 02.05.2024
Virgin City – OlyBet 4. Līgas čempioni!

 

Par 3. vietu

 

Bronzas mačs starp "TopUp" un BK "Pilna aptvere" iesākās rezultatīvi, un arī rezultāts uz tablo auga līdzvērtīgi. Pirmo nopietno izrāvienu "Pilna aptvere" veica otrās ceturtdaļas sākumā, kad ar 8:0 izrāviena palīdzību divu punktu deficītu pārvērta sešu punktu handikapā. Vairāk par +7 komanda neieguva, bet pēc pirmā puslaika 44:41 uz tablo.

 

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē "Pilna aptvere" veica lielāko izrāvienu mačā, kas bija desmit punkti pēc kārtas, tādējādi iegūstot 12 punktu handikapu. Drīz vien sekoja "TopUp" atbildēja 7:0 izskatā, tādējādi komandu starpā vairs tikai četri punkti, tomēr turpinājumā "Aptveres" izpildījumā sekoja 10:2 izrāviens, kas visu salika pa plauktiņiem un nodrošināja bronzas medaļas!

 

Nils Ozoliņš bija rezultatīvākais BK "Pilna aptvere" spēlētājs ar 20 punktiem, Atis Andersons guva 16 punktus, bet Ginta Gūtmaņa kontā 11 punkti, deviņas atlēkušās bumbas, deviņas rezultatīvas piespēles un sešas pārtvertas bumbas. Labākais "TopUp" spēlētājs bija Agris Duļbinskis – 27 punkti.

 

Fināls

 

Jau no pirmajām minūtēm izpaudās "Virgin City" pārsvars, kas uz "Young Guns" diviem punktiem atbildēja ar 14. Starpība turpināja augt, kas jau pirmās ceturtdaļas izskaņā sasniedza 19 punktu atzīmi. Otrajā ceturtdaļā mazliet iesprūda "Virgin City" uzbrukums, tomēr "Young Guns" nespēja to izmantot.

 

Ilgu laiku otrajā puslaikā rezultāta starpība bija vairāk nekā 20 punkti un šķita, ka intriga pazudusi, tomēr "Young Guns" tā nedomāja. Komanda guva 12 punktus pēc kārtas un samazināja starpību līdz 11 punktiem, kad atlika vēl spēlēt sešas minūtes. "Virgin City" dažus punktus atguva, "Young Guns" turpināja uzbrukt un pietuvojās līdz -7, tomēr pēdējie mēģinājumi nebija sekmīgi, un "Virgin City" varēja sākt svinības!

 

Rezultatīvākais čempiones "Virgin City" spēlētājs bija Edgars Klaģišs, kurš guva 22 punktus, bet "double-double" sakrāja Gustavs Žebers (14 punkti un 15 atlēkušās bumbas) un Kristaps Grigaļāvičus (11+13). Labākie "Young Guns" spēlētāji bija Gints Artmanis (23 punkti) un Edvards Brolītis (20).