OlyBet DDL - Steeldoors.lv/Ķekava otro sezonu pēc kārtas sasniedz pusfinālu

EBL | entuziasti.com 01.04.2023
OlyBet DDL - Steeldoors.lv/Ķekava otro sezonu pēc kārtas sasniedz pusfinālu

"Steeldoors.lv/Ķekava" – BK "Watex" 74:68
(21:16; 16:14; 18:23; 19:15)

 

Sērijā līdz 2 uzvarām: "Steeldoors.lv/Ķekava" 2:0

 

Ķekavas komanda varēja nodrošināt vietu pusfinālā ar uzvaru savā laukumā, un nelielā vadībā mājinieki bija jau no pirmajām minūtēm. Sezonu beigt negrasījās "Watex", kas mīnusus atspēlēja, taču "Steeldoors.lv" otrās ceturtdaļas gaitā guva 11 punktus pēc kārtas, iekrājot tādu pārsvaru arī uz tablo. Turpmākajās minūtēs starpība saruka, puslaika pārtraukumā komandām dodoties pie 37:30.

 

Trešajā ceturtdaļā "Steeldoors.lv" turpināja atrasties vadībā, iekrājot arī divcipara pārsvaru, taču "Watex" ar desmit punktiem pēc kārtas panāca neizšķirtu. Pirms izšķirošajām desmit minūtēm mājinieki bija vadībā ar +2, un "Watex" bija visas iespējas panākt vēl trešo spēli, tomēr neprecīzi metieni galotnē noveda pie sezonas noslēgšanas, kamēr "Seeldoors.lv" testēs "Uriekstes Dravnieku" varējumu.

 

Rezultatīvākais "Steeldoors.lv/Ķekava" spēlētājs ar 20 punktiem bija Kristaps Stilve, bet 10 punkti un 18 bumbas zem groziem Elvija Ruskuļa rēķinā. "Watex" rindās rezultatīvākie bija Ivo Bikše (17), Arvis Baltgalvis (13) un Atis Slišāns (10).