OlyBet DDL iesākas ar mājnieku uzvarām

EBL | entuziasti.com 15.10.2022
OlyBet DDL  iesākas ar mājnieku uzvarām

Uzslavas jaunajiem: čempione "Uriekstes Dravnieki" jauno sezonu uzsāka ar panākumu pār "Alfrēda Kraukļa VEF" – 85:73. Gribētos gan šoreiz uzteikt jaunos "Krauklēnus", kuri cīnījās līdz galam un prata krietni sadeldēt 29 punktu deficītu, kas nebūtu iedomājams bez Guntara Jonāna stingrās rokas. Kur komanda var pielikt? Pie soda metieniem, jo precīzi tikai deviņi no 19.

Komandas spēle: vasarā labu sagatavošanās darbu veica "Brīvsoļa" komanda, kas jau pirmajā mačā apliecināja vienotību spēlētāju starpā. Pateicoties 11:0 izrāvienam pirmā puslaika beigās, "Brīvsolis" pārņēma iniciatīvu un noveda spēli līdz uzvarai pār "Steeldoors.lv/Ķekava", bet patīkamākais noteikti ir 22 rezultatīvās piespēles, apliecinot labo saprašanos laukumā.

Tālšāvienu meistars: lielisku sniegumu pirmajā sezonas mačā nodemonstrēja Arvis Baltgalvis. Pavadot laukumā tikai mazliet vairāk par 23 minūtēm, spēlētājs realizēja astoņus tālmetienus no 14, ar 24 punktiem sekmējot BK "Watex" uzvaru pār BK "Ķekava/Bebe.lv" ar rezultātu 71:67. Baltgalvis iemeta vairāk nekā pusi no visiem komandas trejačiem, turklāt pretiniekiem bija precīzi tikai desmit metieni no tālās distances.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Uriekstes Dravnieki" – "Alfrēda Kraukļa VEF" 85:73 (Bērziņš 27+12ab; Siliņš 20)
"Brīvsolis" – "Steeldoors.lv/Ķekava" 86:79 (Klievēns 20; Vanags 24)
BK "Watex" – BK "Ķekava/Bebe.lv" 71:67 (Baltgalvis 24; Āre 21+6ab+6rp)