OLYBET DDL – "KARAVĪRI" KRĀJ "TRIPLE-DOUBLE", ĶEKAVAI NEVEIKSMES, KAZULIM AIZLIEGUMS DOTIES UZ NAKTSLOKĀLU

EBL | entuziasti.com 26.02.2024
OLYBET DDL – "KARAVĪRI" KRĀJ "TRIPLE-DOUBLE", ĶEKAVAI NEVEIKSMES, KAZULIM AIZLIEGUMS DOTIES UZ NAKTSLOKĀLU

 

Vēl vienu produktīvu spēli aizvadījis Artūrs Garaissils. Pirmdienas vakarā viņš 40 minūšu laikā guva 33 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un izprovocēja deviņas piezīmes, sekmējot "Septembra Saules" 94:90 uzvaru pār "Elektrum".

 

"Quadruple-double"? Lai gan oficiāli neskaitās, bet BK "Karavīrs" spēlētājs Ingars Aizpurs to izdarīja, sakrājot 26 punktus, izcīnot 11 atlēkušās bumbas, atdodot 11 rezultatīvas piespēles un izprovocējot desmit piezīmes. Nauris Miezis BK "Steeldoors.lv/Ķekava" rindās atbildēja ar 32 punktiem, 12 bumbām un astoņām piespēlēm, bet pie minimālas uzvaras ar 86:84 tika "Karavīri".

 

Trešdienas vakarā "Karavīrs" apliecināja savu daudzpusību. Pašā galotnē komanda nodrošināja uzvaru pār "Uriekstes Dravniekiem" (98:95), un otro arī šajā kārtā kādam no karavīriem izdevās sakrāt "tripe-double", un ar 14 punktiem, 16 bumbām un desmit piespēlēm tas bija Egons Baumanis, kamēr iepriekšējā mača virtuozam Ingaram Aizpuram šoreiz "tikai" 29 punkti, 13 bumbas, astoņas piespēles un deviņas izprovocētas piezīmes.

 

Zaudējums arī otrai Ķekavas komandai BK "Ķekava/Bebe.lv", taču neveiksme bija krietni pamatīgāka – 69:114 pret "Banku Augstskolu". Uzvarētājiem Krišjānis Kazulis iemeta deviņus tālmetienus un kopumā guva 39 punktus, bet Helvijam Bundzeniekam 24 punkti, astoņas bumbas un astoņas piespēles.

 

Jau pirmajā ceturtdaļā pamatus uzvarai ielika BK "Watex" (17:6), kas mazajā piektdienā apspēlēja "The Sinners Team" (70:59), kamēr "Rīgas Dome" tajā pašā laikā nomierināja iesilušo "Septembra Sauli" ar 78:65.

 

Trešās ceturtdaļas otrajā pusē pazuda BS "Jugla" spēles pavediens, un visai ātri komanda nonāca iedzinējos ar -10. Mīnusi turpināja būt arī noslēdzošajās desmit minūtēs, tomēr galotnē "Jugla" rādīja raksturu un vilka klāt, tomēr uzvaru ar 73:71 izcīnīja "MIX".

 

"Banku Augstskola" padarīja "The Sinners Team" par īstiem svētuļiem, jo studenti sagrāva pretiniekus ar 107:57, un Krišjānis Kazulis vienpersoniski nopelnīja aizliegumu apmeklēt naktslokālu, jo guva 41 punktu.

3L

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Dāvis Klegeris Klegeris30
Komanda Radex Brička30
Komanda BK Rimša Vecums28
Komanda Sparta Logistics Kalniņš26
Komanda Bankets Zicāns25
SpēlētājiAS
Spēlētājs Niks Gaigalietis Gaigalietis9
Komanda Radex Justovičs9
Komanda Ikšķile Veiders7
Komanda BK Rimša Silavs6
Komanda BK Iemetiens Zomerfelds6
SpēlētājiREB
Spēlētājs Artūrs Grikke Grikke17
Komanda Rīdzene92 Epners15
Komanda Sparta Logistics Rosmanis14
Komanda Veselības Grupa Skuja14
Komanda BK Iemetiens Zarumba14
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Kristaps Epners Epners32
Komanda BK Iemetiens Zarumba30
Komanda Radex Brička30
Komanda MEH Mazburšs29
Komanda Bankets Grikke26