OlyBet Extra līgā - Anzāģei tituls pēc 5 gadu pauzes vai Skaistuma Institūta pirmais, Apsardzei debijas sezonas medaļa vai RSU-2 medaļa pēc 3 gadu pārtraukuma?

EBL | entuziasti.com 14.04.2023
OlyBet Extra līgā - Anzāģei tituls pēc 5 gadu pauzes vai Skaistuma Institūta pirmais, Apsardzei debijas sezonas medaļa vai RSU-2 medaļa pēc 3 gadu pārtraukuma?

BK "Apsardze ir Jāciena" un "RSU-2"

 

Sezonas sākums "Apsardze ir jāciena", kas sevi skaļi pieteica jau starpsezonā, bija visai bikls, uzvarām mijoties ar zaudējumiem, taču turpinājumā sekoja astoņas uzvaras pēc kārtas, kas deva 2. vietu regulārajā sezonā, tomēr pusfinālā apsardzes cienītāji nespēja apslāpēt lieliski ieskrējušos "Skaistuma Institūtu". "RSU-2" atgriežas cīņās par medaļām pēc trīs gadu pārtraukuma, tomēr ceļš līdz tam regulārās sezonas 5. vietai bija sarežģīts, jo pirmajā kārtā bija jātiekas ar pagājušās sezonas uzvarētāju BK "Dolāri", ko izdevās izdarīt divās spēlēs. Pusfinālā pret "Anzāģe/BFT" lielu variantu gan nebija.

 

Divas reizes "Apsardze" un "RSU-2" šosezon tikās savā starpā, un iznākumi bijuši dažādi. Vispirms studenti uzvarēja ar 75:62 (Edgaram Lācim 20 punkti, astoņas bumbas un 11 piespēles), bet "Apsardzei" izdevās revanšēties ar 93:70 (Mārcim Saulītim 23+13+6). Sezonas gaitā apsardzes cienītājus pārstāvējis arī olimpiskais čempions Kārlis Pauls Lasmanis.

Spēles tiešraide: ŠEIT

 

"Anzāģe/BFT" – "Skaistuma Institūts"

 

Medaļām bagātajai "Anzāģe/BFT" pēc oktobra mēneša bija negatīva bilance, tomēr atlikušajā sezonas daļā izcīnītas desmit uzvaras un piedzīvotas tikai divas neveiksmes, tādējādi garantējot pirmo vietu regulārajā sezonā. "Anzāģe" lieliski iesāka pusfinālu pret "RSU-2" (28:14), un tas noveda pie pārliecinošas uzvaras.

 

"Skaistuma Institūta" stāsts ir unikāls un filmas cienīgs, jo sezonu komanda sāka ar četriem zaudējumiem, turklāt visi bija ar vismaz -38. Sniegums pamazām uzlabojās, sastāvs tika papildināts ar Tomu Ķēdi, un tikai pēdējā regulārās sezonas spēlē "Skaistie" izcīnīja vietu izslēgšanas turnīrā. Pirmajā kārtā izdevās pārspēt "O'Learys", kam sekoja uzvara pusfinālā pār ambiciozo "Apsardze ir Jāciena".

 

Abos šīs sezonas dueļos "Anzāģe" dominēja, sagraujot "Skaistuma Institūtu" ar 113:69 un 117:66, bet pagājušajā sezonā "Anzāģe" uzvarēja divos no trim mačiem, kamēr vēl divas sezonas iepriekš uzvaras tika dalītas uz pusēm.
Spēles tiešraide: ŠEIT