OlyBet Extra līgā - BK Dolāri atkārtoti pieveic Anzāģi, Apsardze revanšējas RSU un Skaistuma Institūts pietuvojas play off zonai

EBL | entuziasti.com 17.01.2023
OlyBet Extra līgā - BK Dolāri atkārtoti pieveic Anzāģi, Apsardze revanšējas RSU un Skaistuma Institūts pietuvojas play off zonai

Lielais trijnieks ir jāciena: trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi BK "Apsardze ir jāciena" komanda. Jau pirmajā ceturtdaļā cienītāji panāca deviņu punktu pārsvaru pār "RSU-2", bet turpinājumā handikaps sasniedza arī 26 punktu atzīmi. Galvenie toņa noteicēji mačam bija trīs "Apsardzes" spēlētāji – Mārcis Saulītis (23 punkti, 13 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles), Dāvis Čīma (22+6+5) un Kārlis Pauls Lasmanis (18).

 

Otrais puslaiks: pirmais puslaiks starp BK "Dolāri" un "Anzāģe/BFT" pagāja punkts punktā, bet otrajā spēles daļā čempione apliecināja savu pārspēku, kas izpaudās ar 8:0 izrāvienu. Lielākais "Dolāru" pārsvars gan bija tikai 11 punkti, un "Anzāģe" pēdējās minūtēs pietuvojās bīstami tuvu, tomēr uzvaru ar rezultātu 78:74 izcīnīja "Dolāri".

 

Skaistā uzvara: sezonas sākums "Skaistuma Institūtam" bija drausmīgs, tomēr komanda nepadevās. Līdz šīgada pirmajai uzvarai ilgi nebija jāgaida, jo aizvadītajā kārtā pārliecinoši pieveikta pastarīte "Kraukļi" ar 85:64. Pirmo trīs ceturtdaļu laikā "Skaistie" guva vismaz 21 punktu, kā arī neielaida vairāk par 17, kas deva 23 punktu handikapu.

 

No pirmās minūtes: daudz jautājumu neradās par to, kura komanda uzvarēs spēlē starp "Scandic Fusion/Mitigate" un "O'Learys", jo jau no pirmajām minūtēm otrie kontrolēja notikumus laukumā. "O'Learys" demonstrēja labu komandas spēli, jo seši no deviņiem spēlētājiem guva vismaz septiņus punktus, turklāt komanda bija krietni agresīvāka, izpildot par 14 soda metieniem vairāk.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"RSU-2" – BK "Apsardze ir jāciena" 70:93 (Grigaļāvičus 23; Saulītis 23+13ab+6rp)
BK "Dolāri" – "Anzāģe/BFT" 78:74 (Mastiņš 19; Grīnbergs 20)
"Skaistuma Institūts" – "Kraukļi" 85:64 (Jēkabsons 19; Mellenbergs 20+8ab+8rp)
"Scandic Fusion/Mitigate" – "O'Learys" 66:91 (Garaissils 15, Krūgaļaužs 15; Žubulis 18, A. Epners 17+14ab+7rp)