Olybet Extra līgas 2. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 07.10.2019

Ar rezultatīvu basketbolu priecēja "RSU-2" un "Pafbet.lv" komandas, taču uzvarētājs var būt tikai viens, un šoreiz tie bija studenti, kas triumfēja ar rezultātu 108:95. Daudzpusīgu sniegumu uzvarētāju rindās demonstrēja Emīls Brālis (21 punkts, 5 atlēkušās bumbas, 10 rezultatīvas piespēles, 4 pārtvertas bumbas, taču 10 kļūdas gan nav labi) un Edgars Lācis (19 punkti, 10 bumbas, 7 piespēles un 7 kļūdas).

Līdz pat otrā puslaika pirmajām minūtēm "Makit/Scandic Fusion" un "Bauerfeind" cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu, bet 10:0 izrāviens "Makit" izpildījumā sāka svērt svaru kausus par labu vienai komandai, un "Bauerfeind" tā arī neprata atrisināt mīklu, tādējādi MSF izcīnīja uzvaru - 73:57.

Mača noslēgumā veicot 8:2 izrāvienu, "Anzāģe" svētdien nodrošināja 82:78 panākumu pret BK "Dolāri". Sezonas pirmo spēli aizvadījusi arī "OWF", kas sagādāja otro zaudējumu "Skaistuma Institūtam", apspēlējot pretiniekus ar rezultātu 74:65.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"RSU-2" - "Pafbet.lv" 108:95 (Vītoliņš 24, Brālis 21+5ab+10rp+4pb, Lācis 19+10ab+7rp; G. Epners 37+13ab)
"Makit/Scandic Fusion" - "Bauerfeind" 73:57 (Storostits 22+15ab; Ābols)
"Anzāģe" - BK "Dolāri" 82:78 (Zemels 29; Silavs 26)
"Skaistuma Institūts" - "OWF" 65:74 (Bessmertnovs 17+7ab+6rp; Gaigalietis 22)