OlyBet Izaicinājuma kausa Final 4 pirmo reizi iekļūst ASK Patria

EBL | entuziasti.com 12.04.2023
OlyBet Izaicinājuma kausa Final 4 pirmo reizi iekļūst ASK Patria

Ceturtdaļfināls

 

"Sportland" – "ASK Patria" 87:85
(26:28; 28:12; 10:22; 23:23)

 

Divu spēļu summā: "ASK Patria" +42

 

Tā kā "ASK Patria" pirmo spēli uzvarēja ar 44 punktiem, armijnieki varēja justies ļoti droši par vietu pusfinālā. Atbildes mača ievadā precīzāki bija "Sportland", bet ASK ar septiņiem punktiem pēc kārtas izvirzījās vadībā. Kopumā abas komandas spēlēja rezultatīvi, un vadībā pēc pirmās ceturtdaļas bija ASK. Vairāk par +4 "ASK Patria" neieguva, turklāt "Sportland" atbildēja ar 12:0 izrāvienu. Komanda būvēja savu handikapu, kas pēc pirmā puslaika sasniedza 14 punktus – 54:40.

 

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē abas komandas ar lielām grūtībām realizēja metienus. Arī turpinājumā "Sportland" precizitāte nebija laba, kamēr to nevarētu teikt par "ASK Patria", kas pietuvojās līdz minimumam pirms pēdējām desmit minūtēm – 62:64. Intriga par spēles uzvarētāju bija liela, un rezultāts auga līdzvērtīgi. Sezonu uz pozitīvas nots gribēja noslēgt "Sportland", kam tas arī izdevās, jo galotnē izcīnīta minimāla uzvara.

 

Toms Jēkabs Bērziņš bija rezultatīvākais "Sportland" rindās ar 37 punktiem, kamēr Gvido Zaļmežs atzīmējās ar 17 punktiem, 13 atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. "ASK Patria" labā Kristiāns Zarumba guva 31 punktu un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.